Blog zdrowego snu

Blog Zdrowego Snu to miejsce, gdzie dowiesz się, jak ważny dla Twojego zdrowia jest dobry sen i jak wybrać odpowiedni materac. Materace są kluczowym elementem naszego zdrowia, ponieważ wpływają bezpośrednio na jakość i ilość snu, a tym samym na jakość życia. W naszych artykułach na blogu omawiamy różne rodzaje materacy w naszej ofercie, takie jak lateksowe czy sprężynowe, oraz ich różne zalety i wady. Doradzamy, jak dopasować materac do indywidualnych potrzeb i preferencji, aby zapewnić najlepszy sen. Zapraszamy do czytania.

Jaki materac dla niemowlaka?

Warto zadbać o zdrowy sen dziecka już od jego pierwszych dni. Przeczytaj na naszym blogu, jak wybrać najlepszy materac dla niemowlaka.

Czytaj

Materac piankowy czy sprężynowy?

Poszukiwania idealnego materaca warto zacząć od właśnie tego podstawowego pytania. Przeczytaj na naszym blogu jaki rodzaj będzie pasował do Ciebie.

Czytaj

Jaki wybrać materac - H2 czy H3?

Twardość materaca to jeden z głównych kryteriów jego wyboru. Jaka jest więc odpowiednia twardość materaca? W tym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj

Jaki materac dla dziecka?

Przeciętny trzylatek przesypia w końcu prawie połowę dnia. Jaki zatem wybrać materac dla dziecka, aby prawidłowo wesprzeć jego rozwój?

Czytaj

Dlaczego warto wybrać legowisko ortopedyczne dla psa?

Nie czekaj i zobacz czemu warto sprawić swojemu psu legowisko ortopedyczne. Dla jakich psów przeznaczone są materace ortopedyczne? Sprawdź u nas!

Czytaj

Materace dla dziecka - jakie warto wybrać?

Wybór materaca dla dziecka to jedno z ważniejszych zadań, które stają przed rodzicami. To na nim maluch będzie przecież spędzał większość czasu.

Czytaj

Zalety maty turystycznej dla psa

Jednym z towarzyszy wakacyjnych wyjazdów jest nasz przyjaciel – pies. Podczas podróży ważne jest, aby zapewnić mu komfort i bezpieczeństwo.

Czytaj
Oficjalny sklep Hevea
Do 10 lat gwarancji
Profesjonalna pomoc
Darmowa dostawa