Promocje

Aktualnie trwające akcje promocyjne

Podaruj mi trochę słońca

Promocja producenta Hevea

Od 21.05 do 30.06.2021 r. lub wyczerpania zapasów.

Regulamin promocji:

1. Do każdego materaca dziecięcego z grupy wiekowej 2+ i 7+ z aktualnego cennika HEVEA klient otrzymuje w zestawie prezent w postaci czapki z daszkiem.

2. Opis prezentu: czapka z daszkiem z kolorowym i trwałym nadrukiem. Idealna na upalne dni. Niezastąpiona ochrona przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Wysokiej jakości bawełna zapewnia komfort i higienę użytkowania. Posiada regulację obwodu oraz usztywniany daszek. Czapki chłopięce i dziewczęce. W przypadku braku informacji od klienta wysyłamy losowy wzór wg dostępności.

3. Promocją nie są objęte materace kolekcji niemowlęcych 0+ oraz pozostałe materace, w tym do sypialni i toppery z kolekcji Hevea, TopActive, Young Blue i Psie Historie. Promocja Podaruj mi trochę słońca nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.

4. Promocja rozpoczyna się w dniu 21 maja i trwa do 30 czerwca 2021 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.

5. Wartość detaliczna prezentu to 29,99 pln.

6. W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta – klient zwraca także otrzymany gratis lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Poduszka gratis do materaca dziecięcego

Promocja sklepu M jak Materac

Od 11.06 do 31.08.2021 r. lub wyczerpania zapasów.

Regulamin promocji:

1. Do każdego materaca dziecięcego z kategorii "Dla dzieci i juniorów" Klient otrzymuje w zestawie prezent - poduszka dekoracyjna Hevea Milusie rozmiar 45x45 cm, wzrór losowy.

2. Promocją nie są objęte materace z kategorii "dla niemowląt", "do sypialni", "Psie Historie". Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi lub rabatami, za wyjątkiem promocji producenta Hevea.

3. Promocja rozpoczyna się w dniu 11 czerwca i trwa do 31 sierpnia 2021 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.

4. W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta – klient zwraca także otrzymany gratis lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem sklepu M jak Materac.

Oficjalny sklep Hevea
Do 10 lat gwarancji
Profesjonalna pomoc
Darmowa dostawa