Sklep internetowy M jak Materac

M jak Materac to sklep internetowy z materacami, łóżkami oraz innymi akcesoriami niezbędnymi do zdrowego snu. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem materaców polskiej marki Hevea. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w dostarczaniu zdrowego snu!

Zdrowy i komfortowy sen jest niezwykle ważny, dlatego w naszej ofercie można znaleźć wyłącznie najlepsze i sprawdzone produkty polskich marek. Stawiamy również na patriotyzm gospodarczy i lokalną produkcję. Zarówno materace Hevea oraz inne marki oferowane w naszym sklepie produkowane są z pasją w Polsce.

Sklep M jak Materac jest dumnym członkiem rodziny Hevea. Razem z Fabryką Materaców Hevea budujemy świat otwarty dla ludzi szczęśliwych i wyspanych.

 

Fabryka Materaców Hevea

Fabryka Materaców Hevea to wielkopolski producent materaców i właściciel marki Hevea. Firma powstała w 2008 roku, a przez ponad 10 lat działalności produkty sygnowane znakiem Hevea zagościły w setkach tysięcy sypialni w Polsce i Europie.

Hevea

Hevea produkuje materace do spania dla każdego - od noworodków po seniorów. Producent zawsze stawia na bezkompromisową jakość premium, co potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty. Wszystkie materiały i produkty są szczegółowo badane pod kątem bezpieczeństwa i jakości. Popularne modele materaców dla dzieci, jak Hevea Duo Activia, Hevea Krzyś czy Hevea Baby Max, posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Wiele modeli, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, posiada również status wyrobu medycznego.

Certyfikaty materac Hevea

Oficjalny sklep Hevea
Do 10 lat gwarancji
Profesjonalna pomoc
Darmowa dostawa