Materac lateksowy Hevea Disney Junior Lux (The Cars)

Nowy

Ten produkt jest chwilowo niedostępny

508,00 zł

Linia produktu materace lateksowe
Producent Hevea
Kolekcja Disney Junior Lux
Grupa wiekowa 2+ i 7+
Gwarancja 2 lata na produkt 10 lat na wkład materaca
Twardość H2 (średnio twardy)
Wysokość 11 cm
Czas realizacji 7 dni
Wyrób medyczny TAK

Każde dziecko ma inne potrzeby, dlatego też nasze materaca są tak odmienne. Różnice dotyczą nie tylko materiałów użytych do ich produkcji, ale również samej twardości strony użytkowej czy też pokrowców do nich dołączonych.

Hevea Disney Junior Lux z serii The Cars (Auta) to Wyrób Medyczny kl.I, przeznaczony dla dzieci i młodzieży powyżej 2 roku życia, których masa ciała nie przekracza 80 kg (bez względu na wiek). Pianka lateksowa przeznaczona do produkcji materaca w swoim składzie posiada minimum 20 % żywicy pochodzenia naturalnego, dzięki czemu materac charakteryzuje się efektywną cyrkulacją powietrza zarówno latem, jak i zimą. Perforacje lateksu ponadto zabezpieczają produkt przed wilgocią. Dostosowany do krzywizn ciała lateks zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa bez względu na masę użytkownika.

Każdy materac wyposażony jest  również zdejmowany pokrowiec, ułatwiający utrzymanie w czystości posłania dziecka. Bawełna służąca do produkcji pokrowców posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka. Istnieje możliwość wykonania materaca w nietypowym rozmiarze. Materac zgodnie z rekomendacjami producenta przeznaczony jest do użytkowania na tapczanach i łóżeczkach dziecięcych, a także łóżkach piętrowych.

ZASTOSOWANIE: łóżeczka i tapczany dziecięce i młodzieżowe oraz łóżka piętrowe, waga dziecka do 80 kg, wiek bez ograniczenia.

UWAGI: materac dwustronny, średnio-twardy H2, dwie strony użytkowe. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych.

Wyrób medyczny kl. I ​zgodny z wym​ogami Dyrektywy Rady 93/42/EWG z dnia 14 czerwca 1993 r. ​odnośnie wyrobów medycznych​,​ zmienionej Dyrektywą 2007/47/WE PE i R​E z dnia 5 września 2007 r. oraz zharmonizowanymi z nią normami: PN-EN ISO 14971:2012, PN-EN 1041​A​1:2013-12, PN-EN ISO 15523-1:2012. oraz Ustawą z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych (Dz.U. 2010 Nr 107 Poz. 679) i Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U. 2011 Nr 16 Poz. 74). Ocen​ę zgodności wyrobu przeprowadzon​o​ zgodnie z zał​. nr VII Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych.

Zwrot (odstąpienie od umowy) aż do 30 dni.

Napisz opinię

Materac lateksowy Hevea Disney Junior Lux (The Cars)

Materac lateksowy Hevea Disney Junior Lux (The Cars)

Dwustronny, antyalergiczny materac lateksowy przeznaczony dla dzieci (powyżej 2 lat) i młodzieży. Wysokość pianki lateksowej to 9-10 cm w zależności od rozmiaru produktu. Odpowiednia gęstość lateksu dostosowana do budowy ciała dzieci, a także 3 strefy twardości gwarantują prawidłowe i zdrowe podparcie dla ich kręgosłupa. Ten materac to wyrób medyczny kl. I. Ponadto istnieje możliwość wyboru jednego z dwóch bawełnianych pokrowców z serii Disney Junior: The Cars, lub Mickey&Minnie.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: