Pokrowiec Hevea Aegis Natural Care Baby

Hevea Aegis Natural Care Baby – rozwiązanie idealne dla alergików. Oferowany w naszym sklepie pokrowiec Hevea Aegis Natural Care Baby to świetne rozwiązanie dla osób borykających się z alergiami. Jest to propozycja od polskiego producenta marki Hevea, która dzięki innowacyjnej technologii Aegis Microbe Shield stworzyła antybakteryjny i antymikrobiotyczny produkt bez zapachu. Wyróżnia się on tym, że chroni Twoje dziecko przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, roztoczami i pleśniami. Co ważne posiada certyfikat Eko-Tex i możesz go wykorzystać nawet w przypadku niemowląt.


Antyalergiczny
Bezpieczny dla dziecka
Polski produkt


158,00 zł
już od 13,17 zł/mies.
Zapłać później
popup icon
Brak podatku
Darmowa dostawa kurierem
Czas realizacji: do 7 dni roboczych


PayPo
Raty Alior
mBank Raty
Karta Dużej Rodziny

BUDOWA: Pokrowce wykonane z dzianiny HEVEA AEGIS NATURAL CARE – to „ubranka” dla materaca z jednej z najbardziej higienicznych dzianin materacowych. W etapie produkcyjnym dzianiny wykorzystuje się  innowacyjne rozwiązania zaawansowanej technologii medycznej w postaci „tarczy ochronnej” czyli powlekania warstwy zewnętrznej antymikrobiotyczną oraz antybakteryjną, bezzapachową, bezbarwną, niewypłukującą się powłoką chroniącą przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami. Apretura staje się częścią materiału, pozostaje na powierzchni, na którą została nałożona przez cały okres żywotności tej powierzchni. Zastosowanie w pokrowcu materaca technologii Aegis nadaje jej funkcje ochronne i profilaktyczne. Produkt wykonany w technologii Aegis Microbe Shield jest pro zdrowotny, przyjazny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele wszystkich dzianin antyalergicznych. Skład: bawełna 30%, poliester 70%, apretura AEGIS.

ZASTOSOWANIE: Wykorzystywana w produkcji pokrowców na materace dla niemowląt, dzieci starszych i dorosłych użytkowników.

UWAGI: Dzianina Hevea Aegis Natural Care jest bezzapachowa, miękka, odporna na mycie i wielokrotne pranie. Można prać w temp. do 60 st.C. Certyfikat Eko-Tex Standard 100.

0+
7 dni roboczych
2 lata
5901602108680
2022-01-04
5901602108680

Średnia ocena

Brak opinii
Problem z wyborem? Skorzystaj z Wirtualnego Doradcy Materaca

Odpowiedz na kilka prostych pytań, a nasz Wirtualny Doradca zaproponuje modele materaców dopasowane idealnie do Ciebie!

Wypróbuj teraz
Oficjalny sklep Hevea
Do 10 lat gwarancji
Profesjonalna pomoc
Darmowa dostawa