Stelaż Hevea Prestige

Nowy

444,00 zł

Linia produktu stelaże
Producent Hevea
Kolekcja Prestige
Grupa wiekowa bez ograniczeń
Gwarancja 3 lata
Twardość nie dotyczy
Wysokość 6 cm
Czas realizacji 14 dni

Prawidłowy sen to wypadkowa warunków panujących w sypialni, odpowiedniego doboru materaca, a także jakości stelaża podtrzymującego materac. Zaburzenie jednego z tych aspektów negatywnie rzutuje na efektywność snu, o czym warto pamiętać podczas zakupu materac czy też stelaża.

Zestaw 28 elastycznych listewek bukowych klejonych warstwowo pozwolił na stworzenie nowoczesnego i luksusowego stelaża Hevea Prestige. Duża liczba listw pozwala na lepsze dostosowanie się materaca do powierzchni ludzkiego ciała, podczas gdy zmniejszona odległość pomiędzy kolejnymi listwami pozytywnie wpływa na długość eksploatacji materaca. Listwy użyte do produkcji stelaża posiadają szerokość równ 3,8 cm, a ich grubość wynosi jedynie 8 mm. Całkowita wysokość stelaża to 6 cm. Wersja SLIM (wysokość ok. 3 cm) przeznaczona jest dla łóżek z obniżoną burtą. Zgodnie z rekomendacjami producenta, materac powinien być podparty w minimum 3 punktach. Brak ograniczeń dotyczących masy potencjalnego użytkownika stelaża.

Hevea Prestige to stelaż, który zapewnia swoim użytkownikom nie tylko płynną regulację twardości listewek w części środkowej, ale również kilkustopniową regulację zagłówka i podnóżka. Stelaże o szerokości powyżej 120 cm tworzone są poprzez złączenie dwóch pomniejszych stelaży. Producent zastrzega sobie także możliwość wykonania stelaży o rozmiarach nietypowych.

ZASTOSOWANIE: łóżka i sypialnie, waga użytkownika bez ograniczeń.

UWAGI: powyżej szerokości 120 cm stelaż łączony jest z dwóch niezależnych stelaży (np.140cm jako 2x70cm) co zwiększa wytrzymałość stelaża. Rzeczywiste rozmiary stelaża są około 10-15 mm mniejsze od łóżka, celem bezpiecznego i łatwiego osadzenia wewnątrz ramy. Możliwość wykonania niektórych rozmiarów nietypowych.

Napisz opinię

Stelaż Hevea Prestige

Stelaż Hevea Prestige

Luksusowy i regulowany stelaż pod materac. Wykonany jest z klejonych warstwowo 28 elastycznych listew bukowych. Przerwy między listwami wynoszą ok. 2,8 cm. Elastyczne listwy sprężynujące umożliwiają lepsze dopasowanie się materaca do kształtu ciała użytkownika. Produkt bardzo trwały i dostępny w rozmiarach pasujących do najpopularniejszych typów łóżek oraz materaców (także tych z lateksu). Dodatkowo w części środkowej zastosowano płynną regulacje twardości listewek.

Napisz opinię