Ręcznik kąpielowy Hevea Disney Baby (Mickey & Minnie)

Nowy

117,00 zł

Linia produktu ręczniki kąpielowe
Producent Hevea
Kolekcja Disney Baby
Grupa wiekowa 0+
Gwarancja 2 lata
Twardość nie dotyczy
Wysokość nie dotyczy
Czas realizacji 7 dni

Przez wiele lat wśród rodziców noworodków panowało błędne przekonanie, że dobry ręcznik to ręcznik szorstki. Chropowata faktura miała za zadanie pobudzić krążenie krwi oraz spowodować, że noworodek będzie wyglądał bardziej rumianie. Tego typu przekonanie odeszły jedna do przysłowiowego lamusa, a w dzisiejszych czasach rodzice coraz częściej decydują się na miękkie, bawełniane ręczniki.

Ręcznik kąpielowy Hevea Disney Baby z kolekcji Mickey&Minnie to nowoczesny, antyalergiczny ręcznik przeznaczony dla noworodków, od pierwszych chwil ich życia. Miękka bawełna posiadająca certyfikat Bezpieczny dla dziecka zapewnia maluszkowi otulającą miękkość, a także świetną chłonność. Dotyk miękkiego ręcznika ponadto pobudza sensorycznie małego człowieka. Ręcznik Hevea posiada wbudowany kapturek, dzięki czemu możliwe jest okrycie delikatnej główki dziecka bezpośrednio po kąpieli.

Zgodnie z rekomendacjami producenta- ręcznik można prać w temperaturze nieprzekraczającej 60 stopni. Grafiki umieszczone na produktach tworzone są zgodnie z warunkami licencji The Walt Disney Company.

ZASTOSOWANIE: pielęgnacja i ochrona po kąpieli

UWAGI: Rozmiar 80x80 cm.

Napisz opinię

Ręcznik kąpielowy Hevea Disney Baby (Mickey & Minnie)

Ręcznik kąpielowy Hevea Disney Baby (Mickey & Minnie)

Antyalergiczny ręcznik kąpielowy przeznaczony dla niemowląt. Wykonany z dzianiny typu frotte i wykończony bawełnianą lamówką. Wyprofilowany kapturek wraz z odpowiednio dobranym rozmiarem zapewniają właściwą ochronę główki dziecka oraz ułatwiają pielęgnacje po kąpieli. Ręcznik posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka i Eko-Tex. Nadaje się do prania w temp. do 60C. Produkt w dostępnych wzorach: The Cars, Winnie The Pooh, lub Mickey&Minnie.

Napisz opinię