Poduszka rogal Hevea Disney Baby (Winnie the Pooh)

Nowy

122,00 zł

Linia produktu poduszki rogal
Producent Hevea
Kolekcja Disney Baby
Grupa wiekowa 0+
Gwarancja 2 lata
Twardość nie dotyczy
Wysokość 8 cm
Czas realizacji 7 dni

Najmłodsi członkowie naszych rodzin to mistrzowie drzemek w nietypowych miejscach. Krótka drzemka w czasie jazdy samochodem czy też podczas przemierzenia wózkiem parku będzie o wiele bardziej przyjemna, gdy wyposażymy dziecko w poduszkę typu rogal.

Poduszka rogal Hevea Disney Baby to uniwersalna i wygodna poduszka lateksowa. Lateks służący do produkcji poduszek pochodzi z ekologicznych upraw zlokalizowanych w Gwatemali. Brak w składzie poduszki lateksu syntetycznego. Poduszka posiada ponadto dzianinowy pokrowiec, który może być prany w temperaturze nieprzekraczającej 60 stopni. Procesowi prania poddawać można również lateksowy wkład. Dzianina używana do produkcji pokrowców posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka.

Rogal podróżny z kolekcji Winnie The Pooh (na licencji The Walt Disney Company) zgodnie z rekomendacjami producenta służy do stabilizacji odcinka szyjnego kręgosłupa oraz odciążenia struktur kostnych, stawowych oraz mięśniowych szyi. Rogal może być również użytkowany w przypadku niestabilności kręgów szyjnych. Poduszka występuje wyłącznie w rozmiarze uniwersalnych o wymiarach długość 32 cm i szerokość 26 cm. Poduszka posiada torbę (z rączką) do przechowywania oraz przenoszenia.

ZASTOSOWANIE: Rogal podróżny. Zalecana w przypadku niestabilności kręgów szyjnych lub jako profilaktyka zmian przeciążeniowych i strukturalnych. Zawiera naturalny lateks, miękki, elastyczny, bezpieczny i trwały.

UWAGI: Brak możliwości wykonania rozmiarów nietypowych. Dopasowana toba z rączką do transportu i przechowywania.

Napisz opinię

Poduszka rogal Hevea Disney Baby (Winnie the Pooh)

Poduszka rogal Hevea Disney Baby (Winnie the Pooh)

Wygodna i uniwersalna poduszka lateksowa. Wykonana z 100% lateksu naturalnego i 100% bawełny. Poduszka idealnie stabilizuję główkę dziecka podczas podróży, czy spacerów (w pozycji siedzącej). Produkt trwały i z możliwością prania zarówno oddzielnie wkładu, jak i pokrowca, który jest zdejmowany. Taśma suwakowa znajduje się po zewnętrznej stronie rogala. Dzianina posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka. Dostępne są wzory graficzne KUBUŚ. Rozmiar dziecięcy, uniwersalny.

Napisz opinię