Poduszka klin Hevea Disney Baby

Nowy

96,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Linia produktu poduszki klin
Producent Hevea
Kolekcja Disney Baby
Grupa wiekowa 0+
Gwarancja 2 lata
Twardość nie dotyczy
Wysokość 8 cm
Czas realizacji 7 dni

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu sądzono, że noworodki i niemowlęta powinny sypiać na zupełnie prostej powierzchni. Używanie poduszek było wówczas surowo zabronione i młode mamy były na ten temat edukowane nie tylko przez członków rodziny, ale również położne i lekarzy pediatrów.

W dobie często występujących schorzeń górnych dróg oddechowych oraz nawracającego refluksu (np. w postaci ulewań) zaleca się stosowanie tzw. poduszek klinowych. Podparcie główki dziecka przy pomocy klina obniża również ryzyko wystąpienia SIDS (zespół nagłego zgonu niemowląt, potocznie śmierć łóżeczkowa). Wykonana z wysokoelastycznej pianki poduszka klinowa to oddychający produkt antyalergiczny o wymiarach 36/60 cm (wysokość od 2 do 8 cm). Bezstrefowa pianka zapewnia dziecku wygodne podparcie chroniące jego drogi oddechowe.

Każda poduszka wyposażona jest w przyjazny dziecku pokrowiec. Pokrowiec dołączony do poduszki klinowej może być wykonany zarówno z bawełny typu interlock poddanej pikowaniu lub też dzianiny typu frotte bez pikowania. Pokrowce mogą być prane w temperaturze nieprzekraczającej 60 stopni. Nie istnieje możliwość wykonania poduszek o rozmiarach innych niż podane w opisie. Wszystkie grafiki użyte do produkcji poduszki użytkowane są zgodnie z licencją The Walt Disney Company. Kolekcja Winnie The Pooh (Kubuś Puchatek i Przyjaciele) to seria przyjazna najmłodszym użytkownikom. Produkt może być użytkowany bez względu na aktualną wagę dziecka.

ZASTOSOWANIE: łóżeczka dziecięce szczebelkowe i turystyczne, zalecane ułożenie klina pod materacem, waga dziecka bez ograniczenia.

UWAGI: Brak możliwości wykonania rozmiarów nietypowych. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu i przechowywania. Rozmiar 60/36 cm.

Napisz opinię

Poduszka klin Hevea Disney Baby

Poduszka klin Hevea Disney Baby

Oddychająca i antyalergiczna poduszka klin przeznaczona dla niemowląt. Wykonana z wysoko elastycznej pianki. Pokrowiec zrobiono z 100% bawełnianej dzianiny iterlock. W zależności od dostępności jest to typ frotte, lub pikowany. Niemniej każdy z rodzajów pokrowca posiada z 1 strony taśmę suwakową zakończoną kostką, lub suwakiem. Umożliwia to zdjęcie go do prania. Ponadto dzianina posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka. Poduszka ma wysokość 10 - 80 mm i szerokość 60 cm.

Napisz opinię