Ochraniacz na szczebelki Hevea Milusie (Kropeczki Ecru)

Nowy

256,00 zł

Linia produktu ochraniacze na szczebelki
Producent Hevea
Kolekcja Milusie
Grupa wiekowa 0+
Gwarancja 2 lata
Twardość nie dotyczy
Wysokość nie dotyczy
Czas realizacji 7 dni

Hevea MILUSIE - nowa linia oddychających i przyjaznych środowisku tekstyliów dla dzieci. Uniwersalny ochraniacz Milusie zapewni optymalną osłonę na szczebelki łóżeczka dziecięcego. Dzianina 100% bawełna z certyfikatem BEZPIECZNY DLA DZIECKA. Uzupełnia kolekcję pościeli Milusie, oferowany w tych samych wzorach. Ochraniacz można prać delikatnie w temperaturze do 60C. Wypełnienie z antyalergicznej włókniny silikonowej zapewnia miękkość i właściwe oddychanie produktu. Sznurki w narożnikach ułatwiają zakładanie i użytkowanie ochraniacza w łóżeczku. Zapewnia zdrowy i bezpieczny sen dziecka, chroni dziecko przed bolesnym kontaktem ze szczebelkami, ułatwia utrzymanie higieny i czystości w łóżeczku. Produkt antyalergiczny. Oferowany w 6 pastelowych wzorach do wyboru: kotki pastelowe, kropeczki ecru, paseczki ecru, kropeczki szare, paseczki szare, słoniki. Przed zamówieniem prosimy o sprawdzenie dostępności koloru i wzoru.

ZASTOSOWANIE: dostosowany do łóżeczek 120/60 – rozmiar krótszy oraz 140/70 – rozmiar dłuższy, wysokość 40 cm, grupa wiekowa 0-24 mies.

UWAGI: brak

Napisz opinię

Ochraniacz na szczebelki Hevea Milusie (Kropeczki Ecru)

Ochraniacz na szczebelki Hevea Milusie (Kropeczki Ecru)

Antyalergiczny, oddychający i uniwersalny ochraniacz na szczebelki boków łóżeczka dziecięcego dla maluchów w wieku 0-24 mies. Chroni dziecko przed bolesnym kontaktem ze szczebelkami. Wykonany z 100% bawełnianej dzianiny z wypełnieniem z włókniny silikonowej. Ochraniacz nadaje się do prania. Dostępny jest w 6 wzorach do wyboru: kropeczki ecru, kotki pastelowe, paseczki ecru, kropeczki szare, paseczki szare, słoniki oraz i 2 rozmiarach: 120/60 i 140/70 cm.

Napisz opinię