Materac piankowy Hevea Top Active Thermo Flexi Body Comfort

Ekologiczny materac piankowy Hevea Top Active Thermo Flexi Body Comfort. Prezentujemy wykonany z 7-strefowej pianki wysokoelastycznej dwustronny materac od Hevea. Jest to propozycja, która zagwarantuje Ci niezwykły komfort snu przy jednoczesnym optymalnym dopasowaniu i podparciu Twojego ciała. Ta luksusowa propozycja o ortopedycznym charakterze ma podstawowe właściwości zapobiegania rozwoju bakterii i grzybów. Jest wielosezonowa. A dzięki odpowiednio dobranej dzianinie pokrowca również i antyalergiczna. Takie połączenie gwarantuje tylko i wyłącznie pełną satysfakcję z jego użytkowania.


Wyrób medyczny
Łatwy do czyszczenia
Wentylowany
Antyalergiczny
Wielosezonowy
Polski produkt
Twardość H2 (średni)

Potrzebny inny rozmiar?
Jaki wybrać pokrowiec?

1 905,00 zł
Brak podatku
Darmowa dostawa kurierem
Czas realizacji: do 14 dni roboczych


PayPo
Raty Alior
mBank Raty
Karta Dużej Rodziny
Wybierz opcję dostawy Hevea Premium

Kup materac z dostawą Hevea Premium, a my zajmiemy się całą resztą. Wniesiemy, ustawimy i posprzątamy!
Prawdziwie komfortowa i kompleksowa opcja dostawy. Dodatkowy rok gwarancji gratis!

Zobacz więcej

Materac zbudowany z płyty pianki lateksowej perforowanej 7 strefowej o grubości 14 cm. Jednostronnie obłożonej warstwą z pianki termo-elastycznej tzw. visco o grubości 5 cm. Płyta visco zachowuje układ stref warstwy lateksowej, wspomaga właściwe ukrwienie w miejscu nacisku ciała użytkownika na materac oraz poprawią wentylację na powierzchni materaca. Lateks zawiera min. 20% naturalnej żywicy kauczukowca. Lateks w jednolitym bloku. Siedem zróżnicowanych stref komfortu wewnątrz wkładów materaców lateksowych tworzy jednolitą powierzchnię podparcia. Naturalna pianka lateksowa ma stwierdzone podstawowe właściwości zapobiegania rozwojowi bakterii i roztoczy. Pokrowiec wewnętrzny z membrany pełni funkcję higieniczne na czas np. zmiany pokrowca zewnętrznego. Grubo pikowany pokrowiec można zdejmować do prania lub też czyszczenia chemicznego. Zaleca się pranie w temp. 60C. Dzianina Natural o dużej gramaturze z certyfikatem Eko-Tex Standard 100. Wysokość materaca około 20 cm. Produkt oznakowany CE. Wyrób Medyczny kl. I.

ZASTOSOWANIE: Materac dwustronny, łóżka i sypialnie wszystkich rozmiarów, waga użytkownika bez ograniczeń. Odpowiedni do stelaży elastycznych o rozstawie szczebli 3-5 cm. Dopuszczalne stelaże o wielu płaszczyznach regulacji.

UWAGI: Do użytku wewnątrz pomieszczeń. Dodatkowa gwarancja 10 lat na wkład materaca. Zaleca się pranie pokrowca chemicznie lub w temp. 60C. Oznaczony CE. Wyrób Medyczny kl.I. Przynajmniej co 6 miesięcy zaleca się zmianę strony użytkowej materaca.

Wyrób medyczny kl. I jest zgodny z wymogami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG. Procedurę oceny zgodności przeprowadzono na podstawie opracowania dokumentacji technicznej wg załącznika II i III ww. rozporządzenia. Wyrób jest zgodny z normami: PN-EN ISO 14971, PN-EN 1041+A1, PN-EN ISO 15523-1.

bez ograniczeń
H2 (średnio-twardy)
19.5 cm
Tak (kl. I)
14 dni roboczych
2 lata
5901602102176TP
5907741570258

Średnia ocena

Brak opinii
Problem z wyborem? Skorzystaj z Wirtualnego Doradcy Materaca

Odpowiedz na kilka prostych pytań, a nasz Wirtualny Doradca zaproponuje modele materaców dopasowane idealnie do Ciebie!

Wypróbuj teraz
Oficjalny sklep Hevea
Do 10 lat gwarancji
Profesjonalna pomoc
Darmowa dostawa