Materac lateksowo-kokosowy Hevea Disney Baby

Nowy

427,00 zł

Linia produktu materace lateksowo-kokosowe
Producent Hevea
Kolekcja Disney Baby
Grupa wiekowa 0+
Gwarancja 2 lata na produkt 5 lat na wkład materaca
Twardość H2 (średnio twardy)
Wysokość 9 cm
Czas realizacji 7 dni

Zbyt miękki materac w pierwszych miesiącach życie niemowlęcia może być przyczyną nieodwracalnych zmian układu kostno-szkieletowego. Zarówno pediatrzy, jak i specjaliści z dziedziny ortopedii i traumatologii dziecięcej, zalecają by podczas pierwszych 9 miesięcy życia dziecka- stosować materac twardy, a następnie zmienić go na produkt o średniej twardości.

Hevea Disney Baby to materac zróżnicowany pod względem budowy. Główną oś produktu stanowi lateks o grubości 5cm, który jednostronnie wzmocniony jest warstwą kokosową lateksowaną grubości 2 cm. Wysokoelastyczna płyta lateksowa odpowiada za prawidłowe podparcie, podczas gdy warstwa kokosowa zapewnia twardość powierzchni. Warstwowa budowa odpowiedzialna jest ponadto za prawidłową cyrkulację powietrza, a tym samym zapewnienie komfortu termicznego zarówno w czasie dnia, jak i w nocy.

Materac posiadający pozytywną opinię IMID (Instytut Matki i Dziecka) wyposażony jest także w bawełnianych pokrowiec z serii Kubuś Puchatek (Winnie The Pooh). Dzianina stosowana do jego produkcji posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka. Materac posiadający dwie strony użytkowe (twarda i średnio twarda) wykonany może być również w nietypowych rozmiarach. Zgodnie z zaleceniami producenta materac powinien być stosowany do łóżeczek dziecięcych typu szczebelkowego. Maksymalny udźwig materacyka to 40 kg, bez względu na wiek dziecka.

ZASTOSOWANIE: łóżeczka szczebelkowe niemowlęce, waga dziecka do 40 kg, wiek bez ograniczenia.

UWAGI: materac dwustronny, dwie strony użytkowe. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Przy większych zamówieniach czas realizacji nie powinien przekroczyć 10 dni.

Zwrot (odstąpienie od umowy) aż do 30 dni.

Napisz opinię

Materac lateksowo-kokosowy Hevea Disney Baby

Materac lateksowo-kokosowy Hevea Disney Baby

Rozwojowy, zdrowy materac dla dzieci i niemowląt, wykonany z 5 cm lateksu zapewniającego podparcie oraz 2 cm kokosu gwarantującego twardą powierzchnię przydatną od pierwszych dni narodzin dziecka. Poza tym, specjalna budowa warstw umożliwia odpowiednią cyrkulację wewnątrz materaca. Produkt zawiera dwie strony: twardą oraz średnio-twardą, których zamiana powinna nastąpić po ok. 9 miesiącach. Materac posiada pozytywną opinię IMID. Pokrowiec z kolekcji ,,Winnie The Pooh” jest łatwy do uprania.

Napisz opinię