Materac lateksowo-kokosowy Hevea Disney Baby

Nowy

458,00 zł

Linia produktu materace lateksowo-kokosowe
Producent Hevea
Kolekcja Disney Baby
Grupa wiekowa od 0 do 2 lat
Gwarancja 2 lata na produkt 5 lat na wkład materaca
Twardość H2 (średnio twardy)
Wysokość 9 cm
Czas realizacji 7 dni

Zbyt miękki materac w pierwszych miesiącach życie niemowlęcia może być przyczyną nieodwracalnych zmian układu kostno-szkieletowego. Zarówno pediatrzy, jak i specjaliści z dziedziny ortopedii i traumatologii dziecięcej, zalecają by podczas pierwszych 9 miesięcy życia dziecka- stosować materac twardy, a następnie zmienić go na produkt o średniej twardości.

Hevea Disney Baby to materac zróżnicowany pod względem budowy. Główną oś produktu stanowi lateks o grubości 5cm, który jednostronnie wzmocniony jest warstwą kokosową lateksowaną grubości 2 cm. Wysokoelastyczna płyta lateksowa odpowiada za prawidłowe podparcie, podczas gdy warstwa kokosowa zapewnia twardość powierzchni. Warstwowa budowa odpowiedzialna jest ponadto za prawidłową cyrkulację powietrza, a tym samym zapewnienie komfortu termicznego zarówno w czasie dnia, jak i w nocy.

Materac posiadający pozytywną opinię IMID (Instytut Matki i Dziecka) wyposażony jest także w bawełnianych pokrowiec z serii Kubuś Puchatek (Winnie The Pooh). Dzianina stosowana do jego produkcji posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka. Materac posiadający dwie strony użytkowe (twarda i średnio twarda) wykonany może być również w nietypowych rozmiarach. Zgodnie z zaleceniami producenta materac powinien być stosowany do łóżeczek dziecięcych typu szczebelkowego. Maksymalny udźwig materacyka to 40 kg, bez względu na wiek dziecka.

ZASTOSOWANIE: łóżeczka szczebelkowe niemowlęce, waga dziecka do 40 kg, wiek bez ograniczenia.

UWAGI: materac dwustronny, dwie strony użytkowe. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Przy większych zamówieniach czas realizacji nie powinien przekroczyć 10 dni.

Napisz opinię

Materac lateksowo-kokosowy Hevea Disney Baby

Materac lateksowo-kokosowy Hevea Disney Baby

Rozwojowy, zdrowy materac dla dzieci i niemowląt, wykonany z 5 cm lateksu zapewniającego podparcie oraz 2 cm kokosu gwarantującego twardą powierzchnię przydatną od pierwszych dni narodzin dziecka. Poza tym, specjalna budowa warstw umożliwia odpowiednią cyrkulację wewnątrz materaca. Produkt zawiera dwie strony: twardą oraz średnio-twardą, których zamiana powinna nastąpić po ok. 9 miesiącach. Materac posiada pozytywną opinię IMID. Pokrowiec z kolekcji ,,Winnie The Pooh” jest łatwy do uprania.

Napisz opinię