Materac lateksowy Hevea Disney Junior Lux Graffiti Girl

Nowy

681,00 zł

Linia produktu materace lateksowe
Producent Hevea
Kolekcja Disney Junior Lux Graffiti Girl
Grupa wiekowa powyżej 2 lat
Gwarancja 2 lata na produkt 10 lat na wkład materaca
Twardość H2 (średnio twardy)
Wysokość 13 cm
Czas realizacji 7 dni
Wyrób medyczny TAK

Wyroby medyczne klasy I przez wielu kojarzone są wyłącznie z produktami, których design jest nieciekawy a bryła toporna. Materac lateksowy Hevea Disney Junior Graffiti Girl to wyrób przeczący tej tezie w 100%.

Pianka lateksowa użyta do produkcji materaca nie tylko zapewnia prawidłowe podparcie najważniejszych krzywizn ludzkiego ciała, ale również współtworzy wraz z dedykowanym pokrowcem środowisko antyalergiczne. Zewnętrzny zdejmowany pokrowiec powstaje z nowoczesnego włókna poliestrowego zapewniającego efektywną cyrkulację powietrza zarówno w dzień, jak i w nocy. Ponadto pokrowiec pikowany jest antyalergiczną włókniną puszystą. Zgodnie z rekomendacjami producenta pokrowiec można poddawać wielokrotnemu praniu w temperaturze nieprzekraczającej 60 stopni.

Materac lateksowy Hevea Disney posiada wiele ważnych certyfikatów, do których zaliczamy m.in. Eko-Tex Standard 100, Euro-Latex Eco Standard oraz inne. Materac użytkowany może być przez dzieci o masie nie większej niż 80 kg. Zaleca się współużytkowanie tego średnio twardego materaca wraz z stelażem z rozstawem szczebelków 3-5 cm (łóżeczka dziecięce, tapczaniki oraz łóżka piętrowe). Producent rekomenduje użycie stelażu Hevea Junior. Istnieje możliwość wykonania nietypowego rozmiaru produktu.

ZASTOSOWANIE: Łóżka, tapczany dziecięce i młodzieżowe oraz łóżka piętrowe z odpowiednio dopasowaną wysokością barierki ochronnej. Maksymalne obciążenie do 80 kg, wiek bez ograniczeń.

UWAGI: Dwustronny, antyalergiczny, średnio-twardy. Zalecany stelaż z rozstawem szczebelków 3-5cm. Rekomendowany Stelaż Hevea Junior. Wyrób medyczny. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych.

Wyrób medyczny kl. I ​zgodny z wym​ogami Dyrektywy Rady 93/42/EWG z dnia 14 czerwca 1993 r. ​odnośnie wyrobów medycznych​,​ zmienionej Dyrektywą 2007/47/WE PE i R​E z dnia 5 września 2007 r. oraz zharmonizowanymi z nią normami: PN-EN ISO 14971:2012, PN-EN 1041​A​1:2013-12, PN-EN ISO 15523-1:2012. oraz Ustawą z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych (Dz.U. 2010 Nr 107 Poz. 679) i Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U. 2011 Nr 16 Poz. 74). Ocen​ę zgodności wyrobu przeprowadzon​o​ zgodnie z zał​. nr VII Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych.

Napisz opinię

Materac lateksowy Hevea Disney Junior Lux Graffiti Girl

Materac lateksowy Hevea Disney Junior Lux Graffiti Girl

Dwustronny, trwały i komfortowy materac lateksowy o grubości 9-10 cm w zależności od rozmiaru. Wykonany z pianki lateksowej gwarantującej odpowiednie podparcie. Produkt antyalergiczny. Materac posiada wkład o 3 strefach, średnio-twardy. Pokrowiec zrobiony został z dzianiny z oddychających włókien poliestrowych. Istnieje możliwość zdjęcia i uprania pokrowca. Materac pochodzi z kolekcji The Walt Disney Company i dedykowany jest dla dziewczynek. Wyrób medyczny kl. I.

Napisz opinię