Materac lateksowy Hevea Disney Baby Lux

Nowy

624,00 zł

Linia produktu materace lateksowe
Producent Hevea
Kolekcja Disney Baby Lux
Grupa wiekowa 2+ i 7+
Gwarancja 2 lata na produkt 5 lat na wkład materaca
Twardość H2 (średnio twardy)
Wysokość 14 cm
Czas realizacji 7 dni

O prawidłowy sen naszego dziecka warto dbać nie tylko w okresie niemowlęcym, ale również później. Efektywna regeneracja organizmu nie tylko wspomaga rozwój układu kostno-szkieletowego  dziecka, ale wpływa również pozytywnie na układ nerwowy, a w szczególności koncentrację.

Hevea Disney Baby Lux to antyalergiczny materac przeznaczony dla dzieci o masie do 80 kg. Wykonany z pianki lateksowej perforowanej grubości 12 cm materac zapewnia nie tylko prawidłowe podparcie, ale również regularną cyrkulację powietrza. Materac ten podobnie jak inne z serii Hevea Disney Baby posiada bawełniany pokrowiec zapewniający czystość w czasie użytkowania (pranie w temperaturze 60 stopni). Kolekcja graficzna umieszczona na pokrowcach pochodzi z serii The Walt Disney Company, podseria Winnie The Pooh (Kubuś Puchatek).

Materac przeznaczony jest dla łóżek o typie szczebelkowym. Istnieje możliwość wykonania nietypowego rozmiaru. Dwie strony użytkowe zapewniają długoletnie stosowanie produktu.

ZASTOSOWANIE: łóżeczka szczebelkowe niemowlęce, waga dziecka do 40 kg, lateksowy lux do 80 kg.

UWAGI: materac dwustronny, dwie strony użytkowe. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Przy większych zamówieniach czas realizacji nie powinien przekroczyć 10 dni.

Zwrot (odstąpienie od umowy) aż do 30 dni.

Napisz opinię

Materac lateksowy Hevea Disney Baby Lux

Materac lateksowy Hevea Disney Baby Lux

Dwustronny, zdrowy i antyalergiczny materac dla dzieci i niemowląt. Wykonany z naturalnego i perforowanego lateksu o gr. 12 cm. Lateks zapewnia elastyczne podparcie, natomiast otwarta struktura z kanalikami wentylacyjnymi gwarantuje stałą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Produkt posiada certyfikat: Eko-tex i Bezpieczny dla Dziecka. Ponadto pokrowiec jest bardzo łatwy do uprania. Pochodzi on z kolekcji The Walt Disney Company.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: