Materac lateksowy Hevea Disney Junior Lux Graffiti Girl

Nowy

607,00 zł

Linia produktu materace lateksowe
Producent Hevea
Kolekcja Disney Junior Lux Graffiti Girl
Grupa wiekowa 2+ i 7+
Gwarancja 2 lata na produkt 10 lat na wkład materaca
Twardość H2 (średnio twardy)
Wysokość 13 cm
Czas realizacji 7 dni
Wyrób medyczny TAK

Wyroby medyczne klasy I przez wielu kojarzone są wyłącznie z produktami, których design jest nieciekawy a bryła toporna. Materac lateksowy Hevea Disney Junior Graffiti Girl to wyrób przeczący tej tezie w 100%.

Pianka lateksowa użyta do produkcji materaca nie tylko zapewnia prawidłowe podparcie najważniejszych krzywizn ludzkiego ciała, ale również współtworzy wraz z dedykowanym pokrowcem środowisko antyalergiczne. Zewnętrzny zdejmowany pokrowiec powstaje z nowoczesnego włókna poliestrowego zapewniającego efektywną cyrkulację powietrza zarówno w dzień, jak i w nocy. Ponadto pokrowiec pikowany jest antyalergiczną włókniną puszystą. Zgodnie z rekomendacjami producenta pokrowiec można poddawać wielokrotnemu praniu w temperaturze nieprzekraczającej 60 stopni.

Materac lateksowy Hevea Disney posiada wiele ważnych certyfikatów, do których zaliczamy m.in. Eko-Tex Standard 100, Euro-Latex Eco Standard oraz inne. Materac użytkowany może być przez dzieci o masie nie większej niż 80 kg. Zaleca się współużytkowanie tego średnio twardego materaca wraz z stelażem z rozstawem szczebelków 3-5 cm (łóżeczka dziecięce, tapczaniki oraz łóżka piętrowe). Producent rekomenduje użycie stelażu Hevea Junior. Istnieje możliwość wykonania nietypowego rozmiaru produktu.

ZASTOSOWANIE: Łóżka, tapczany dziecięce i młodzieżowe oraz łóżka piętrowe z odpowiednio dopasowaną wysokością barierki ochronnej. Maksymalne obciążenie do 80 kg, wiek bez ograniczeń.

UWAGI: Dwustronny, antyalergiczny, średnio-twardy. Zalecany stelaż z rozstawem szczebelków 3-5cm. Rekomendowany Stelaż Hevea Junior. Wyrób medyczny. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych.

Wyrób medyczny kl. I ​zgodny z wym​ogami Dyrektywy Rady 93/42/EWG z dnia 14 czerwca 1993 r. ​odnośnie wyrobów medycznych​,​ zmienionej Dyrektywą 2007/47/WE PE i R​E z dnia 5 września 2007 r. oraz zharmonizowanymi z nią normami: PN-EN ISO 14971:2012, PN-EN 1041​A​1:2013-12, PN-EN ISO 15523-1:2012. oraz Ustawą z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych (Dz.U. 2010 Nr 107 Poz. 679) i Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U. 2011 Nr 16 Poz. 74). Ocen​ę zgodności wyrobu przeprowadzon​o​ zgodnie z zał​. nr VII Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych.

Zwrot (odstąpienie od umowy) aż do 30 dni.

Napisz opinię

Materac lateksowy Hevea Disney Junior Lux Graffiti Girl

Materac lateksowy Hevea Disney Junior Lux Graffiti Girl

Dwustronny, trwały i komfortowy materac lateksowy o grubości 9-10 cm w zależności od rozmiaru. Wykonany z pianki lateksowej gwarantującej odpowiednie podparcie. Produkt antyalergiczny. Materac posiada wkład o 3 strefach, średnio-twardy. Pokrowiec zrobiony został z dzianiny z oddychających włókien poliestrowych. Istnieje możliwość zdjęcia i uprania pokrowca. Materac pochodzi z kolekcji The Walt Disney Company i dedykowany jest dla dziewczynek. Wyrób medyczny kl. I.

Napisz opinię