Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Junior Graffiti Boy

Nowy

536,00 zł

Linia produktu materace wysokoelastyczne
Producent Hevea
Kolekcja Disney Junior Graffiti Boy
Grupa wiekowa 2+ i 7+
Gwarancja 2 lata
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 14 cm
Czas realizacji 7 dni

Potrzeby naszych dzieci zmieniają się wraz z wiekiem. Fakt ten dotyczy nie tylko zachcianek pokarmowych, ale również twardości materaca. Warto pamiętać, że noworodki oraz niemowlęta i małe dzieci (do 2 roku życia) powinny korzystać wyłącznie z materacy twardych. Odpoczynek na tego typu materacach pozwala nie tylko na komfortową regenerację, ale również pozytywnie wpływa na rozwój układu kostno-szkieletowego.

Hevea Disney Junior Graffiti Boy to antyalergiczny materac przeznaczony dla starszych dzieci oraz młodzieży, której masa ciała nie przekracza 80 kg. Ze względu na nadrukowanie grafiką pochodzącą z serii Disney Mickey Boy- materac przeznaczony jest głównie dla dzieci płci męskiej. Zastosowanie pianki wysokoelastycznej Kaltschaum pozwoliło na stworzenie dwustronnego materaca o zróżnicowanej twardości powierzchni użytkowej. Strona bezstrefowa to idealny wybór dla młodszych dzieciaków. Każdy materac ponadto wyposażony jest w zdejmowany pokrowiec, pomagający w utrzymaniu czystości. Nowoczesne, oddychające włókna poliestrowe użyte do produkcji pokrowca zapewniają efektywną cyrkulację powietrza. Ponadto pikowanie 300-gramową włókniną zapewnia antyalergiczność.

Zgodnie z zaleceniami producenta materac stosowany może być w łóżeczkach oraz tapczanach dziecięcych oraz odpowiednio dostosowanych łóżkach piętrowych. Materac o wymiarach 160/70 w swoim składzie posiada dwie płyty z pianki wysokoelastycznej co podyktowane jest innymi potrzebami dzieci w młodszym wieku.

ZASTOSOWANIE: Łóżeczka, tapczany dziecięce i młodzieżowe oraz łóżka piętrowe z odpowiednią dopasowaną wysokością barierki ochronnej. Maksymalne obciążenie do 80 kg, wiek bez ograniczeń.

UWAGI: Materac dwustronny, oddychający, antyalergiczny, dwie strony użytkowe. Materac twardy/średnio-twardy. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Z uwagi na niską masę ciała dziecka użytkującego materac w tym rozmiarze – zgodnie z zaleceniami specjalistów i sugestiami użytkowników zmieniliśmy wkład materaca dla rozmiaru 160/70. Materac składa się z 2 płyt wysoko elastycznych, 2 strony użytkowe, DWIE ZRÓŻNICOWANE TWARDOŚCI. Wkład bez perforacji strefowej.

Zwrot (odstąpienie od umowy) aż do 30 dni.

Napisz opinię

Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Junior Graffiti Boy

Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Junior Graffiti Boy

Rozwojowy materac dla dzieci starszych i młodzieży. Wykonany z pianki wysoko elastycznej o gr. 10-11 cm w zależności od rozmiaru materaca. Produkt antyalergiczny. Posiada dwie strony użytkowe: twardą dla dzieci powyżej 2 roku życia oraz średnio-twardą dla starszych. Pokrowiec zrobiony został z dzianiny z oddychających włókien poliestrowych. Dodatkowo pokrowiec można zdjąć do prania. Wzór pokrowca pochodzi z serii Disney Mickey Boy, dlatego też model jest dedykowany dla chłopców.

Napisz opinię