Materac lateksowy Hevea Disney Junior Lux (Mickey & Minnie)

Nowy

508,00 zł

Linia produktu materace lateksowe
Producent Hevea
Kolekcja Disney Junior Lux
Grupa wiekowa 2+ i 7+
Gwarancja 2 lata na produkt 10 lat na wkład materaca
Twardość H2 (średnio twardy)
Wysokość 11 cm
Czas realizacji 7 dni
Wyrób medyczny TAK

Problemy z układem kostno-stawowym nie są aktualnie zarezerwowane wyłącznie dla wieku starczego. Choroby kręgosłupa oraz obręczy barkowej i miednicy dotyczą w dzisiejszych czasach również dzieci i młodzieży. Fakt ten sprawia, że coraz częściej głębiej “pochylamy” się podczas wyboru materaca przeznaczonego dla naszej pociechy.

Hevea Disney Junior Lux z serii Mickey & Minnie (udostępnionej przez The Walt Disney Company) to antyalergiczny, dwustronny materac lateksowy przeznaczony dla dzieci i młodzieży powyżej 2 roku życia. Jest to produkt należący do grupy Wyrobów Medycznych klasy I. Pianka lateksowa przeznaczona do produkcji materaców posiada minimum 20 % żywicy pochodzenia naturalnego, dzięki czemu możliwa jest efektywna cyrkulacja powietrza wewnątrz materaca.

Materac dodatkowo wyposażony jest w zdejmowany pokrowiec umożliwiający zachowanie czystości, co jest szczególnie ważne w przypadku użytkowania przez dzieci mające skłonność do alergii. Uzupełnienie serii stanowi poduszka lateksowa typu jasiek o wymiarach 30 x 40 x 6 cm. Istnieje możliwość wykonania materaców o nietypowych wymiarach. Bawełna stosowana do produkcji pokrowców posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka. Materac ten należy do materacy średnio twardych, które stosowane mogą być zarówno w łóżeczkach i tapczanach dziecięcych, jak i młodzieżowych łóżkach piętrowych.

ZASTOSOWANIE: łóżeczka i tapczany dziecięce i młodzieżowe oraz łóżka piętrowe, waga dziecka do 80 kg, wiek bez ograniczenia.

UWAGI: materac dwustronny, średnio-twardy H2, dwie strony użytkowe. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych.

Wyrób medyczny kl. I ​zgodny z wym​ogami Dyrektywy Rady 93/42/EWG z dnia 14 czerwca 1993 r. ​odnośnie wyrobów medycznych​,​ zmienionej Dyrektywą 2007/47/WE PE i R​E z dnia 5 września 2007 r. oraz zharmonizowanymi z nią normami: PN-EN ISO 14971:2012, PN-EN 1041​A​1:2013-12, PN-EN ISO 15523-1:2012. oraz Ustawą z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych (Dz.U. 2010 Nr 107 Poz. 679) i Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U. 2011 Nr 16 Poz. 74). Ocen​ę zgodności wyrobu przeprowadzon​o​ zgodnie z zał​. nr VII Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych.

Zwrot (odstąpienie od umowy) aż do 30 dni.

Napisz opinię

Materac lateksowy Hevea Disney Junior Lux (Mickey & Minnie)

Materac lateksowy Hevea Disney Junior Lux (Mickey & Minnie)

Dwustronny, antyalergiczny materac lateksowy przeznaczony dla dzieci (powyżej 2 lat) i młodzieży. Wysokość pianki lateksowej to 9-10 cm w zależności od rozmiaru produktu. Odpowiednia gęstość lateksu dostosowana do budowy ciała dzieci, a także 3 strefy twardości gwarantują prawidłowe i zdrowe podparcie dla ich kręgosłupa. Ten materac to wyrób medyczny kl. I. Ponadto istnieje możliwość wyboru jednego z dwóch bawełnianych pokrowców z serii Disney Junior: The Cars, lub Mickey&Minnie.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: