Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Junior (Mickey & Minnie)

Nowy

394,00 zł

Linia produktu materace wysokoelastyczne
Producent Hevea
Kolekcja Disney Junior
Grupa wiekowa 2+
Gwarancja 2 lata
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 13 cm
Czas realizacji 7 dni

Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Junior to produkt antyalergiczny przeznaczony dla dzieci powyżej 2 roku życia, których masa ciała nie przekracza 80 kg. Materac posiada dwie strony użytkowe różniące się twardością (twarda i średnio twarda), dzięki czemu może być użytkowany przez dzieci o różnych potrzebach i różniące się pomiędzy sobą warunkami anatomicznymi.

Wykonany z wysokoelastycznej pianki materac Hevea Disney Junior charakteryzuje się nie tylko komfortem użytkowania, ale równie efektywną cyrkulacją powietrza. Zgoła odmienną budową charakteryzuje się materac o wymiarach 160/70 cm, który posiada w swoim wnętrzu dwie płyty z pianki wysokoelastycznej. Działanie to podyktowane jest zarówno sugestiami użytkowników, jak i rekomendacjami specjalistów. Każdy materac bez względu na rozmiar posiada również kolorowy pokrowiec wykonany z 100 % bawełny (posiadającej certyfikat Bezpieczny dla dziecka). Grafiki naniesione na bawełnianą powłokę pochodzą z serii Mickey & Minnie, udostępnionej przez The Walt Disney Company. Zdejmowane pokrowce mogą być prane w temperaturze, która nie przekracza 60 stopni. Istnieje możliwość wykonania nietypowego rozmiaru materaca, a także dopełnienie go poprzez zakup poduszki typu jasiek ( o wymiarach 30 x 40 x 6 cm).

ZASTOSOWANIE: łóżeczka i tapczany dziecięce i młodzieżowe oraz łóżka piętrowe, waga dziecka do 80 kg, wiek bez ograniczenia.

UWAGI: materac dwustronny, dwie strony użytkowe TWARDA i ŚREDNIO-TWARDA. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Z uwagi na niską masę ciała dziecka użytkującego materac w tym rozmiarze – zgodnie z zaleceniami specjalistów i sugestiami użytkowników zmieniliśmy wkład materaca dla rozmiaru 160/70. Materac składa się z 2 płyt wysoko elastycznych, 2 strony użytkowe, DWIE ZRÓŻNICOWANE TWARDOŚCI. Wkład bez perforacji strefowej.

Zwrot (odstąpienie od umowy) aż do 30 dni.

Napisz opinię

Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Junior (Mickey & Minnie)

Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Junior (Mickey & Minnie)

Rozwojowy, antyalergiczny materac dla dzieci powyżej 2 lat oraz młodzieży. Wykonany z wysoko elastycznej pianki o wysokości 10-11 cm. W zależności od wielkości materaca występują dwie różne strony twardości: strona twarda i strona średnio-twarda. Materac dopasowany jest do potrzeb dzieci zarówno w różnym wieku, jak i o różnej budowie ciała. Ponadto istnieje możliwość wyboru jednego z dwóch bawełnianych pokrowców Disney Junior: The Cars, lub Mickey&Minnie.

Napisz opinię