Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Junior (The Cars)

Nowy

394,00 zł

Linia produktu materace wysokoelastyczne
Producent Hevea
Kolekcja Disney Junior
Grupa wiekowa 2+
Gwarancja 2 lata
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 13 cm
Czas realizacji 7 dni

Ukończenie 2 roku życia zazwyczaj wiąże się z zakupem pierwszego, samodzielnego łóżka dla naszej pociechy. Dorastający maluch potrzebuje coraz więcej miejsca, dlatego też oddzielne posłanie jest bardzo dobrym wyborem.

Hevea Disney Junior to antyalergiczny, wysokoelastyczny materac przeznaczony dla dzieci powyżej 2 roku życia. Materac posiada dwie strefy użytkowe- jedna z nich jest bezstrefowa podczas gdy druga posiada trójstopniową strefowość. Pianka typu Kaltschaum występuje w dwóch grubościach, w zależności od zamówionego rozmiaru materaca. Każdy materac posiada ponadto dzianinowy pokrowiec wykonanych z 100 % bawełny. Materiał wykorzystywany do szycia pokrowców jest odznaczony certyfikatem Bezpieczny dla dziecka. Grafiki naniesione na bawełnianą powłokę pochodzą z serii The Cars (Auta) i  są udostępnione przez The Walt Disney Company. Zdejmowane pokrowce mogą być prane w temperaturze, która nie przekracza 60 stopni.

Materac w rozmiarze 160/70 cm posiada wkład złożony z dwóch płyt wysokoelastycznych bez perforacji strefowej. Działanie to jest podyktowane rekomendacjami specjalistów oraz samych użytkowników materaca. Materaca przeznaczone są dla dzieci o wadze do 80 kg i mogą być montowane zarówno na łóżeczkach, tapczanach, jak i łóżkach piętrowych. Uzupełnieniem serii jest poduszka typu jasiek (rozmiar 30/40/6 cm).

ZASTOSOWANIE: łóżeczka i tapczany dziecięce i młodzieżowe oraz łóżka piętrowe, waga dziecka do 80 kg, wiek bez ograniczenia.

UWAGI: materac dwustronny, dwie strony użytkowe TWARDA i ŚREDNIO-TWARDA. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Z uwagi na niską masę ciała dziecka użytkującego materac w tym rozmiarze – zgodnie z zaleceniami specjalistów i sugestiami użytkowników zmieniliśmy wkład materaca dla rozmiaru 160/70. Materac składa się z 2 płyt wysoko elastycznych, 2 strony użytkowe, DWIE ZRÓŻNICOWANE TWARDOŚCI. Wkład bez perforacji strefowej.

Zwrot (odstąpienie od umowy) aż do 30 dni.

Napisz opinię

Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Junior (The Cars)

Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Junior (The Cars)

Rozwojowy, antyalergiczny materac dla dzieci powyżej 2 lat oraz młodzieży. Wykonany z wysoko elastycznej pianki o wysokości 10-11 cm. W zależności od wielkości materaca występują dwie różne strony twardości: strona twarda i strona średnio-twarda. Materac dopasowany jest do potrzeb dzieci zarówno w różnym wieku, jak i o różnej budowie ciała. Ponadto istnieje możliwość wyboru jednego z dwóch bawełnianych pokrowców Disney Junior:The Cars, lub Mickey&Minnie.

Napisz opinię