Stelaż do łóżka Hevea Standard

Wytrzymały stelaż bukowy do łóżka Hevea Standard. Już dziś odnajdziesz w naszej ofercie wysokiej jakości stelaż do łóżka Hevea Standard. To właśnie ta propozycja bez trudu sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Wykonano go z 28 elastycznych listewek bukowych, dzięki czemu odznacza się doskonałą wytrzymałością. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie oczekujemy od produktu doskonałej trwałości i praktyczności. Co ważne we wszystkich dostępnych w naszym sklepie rozmiarach stelaż posiada regulację twardości w części lędźwiowej. Dwa warianty do wyboru – standard lub slim.


Polski produkt


278,00 zł
już od 23,17 zł/mies.
Zapłać później
popup icon
Brak podatku
Darmowa dostawa kurierem
Czas realizacji: do 14 dni roboczych


PayPo
Raty Alior
mBank Raty
Karta Dużej Rodziny
Wybierz opcję dostawy Hevea Premium

Kup materac z dostawą Hevea Premium, a my zajmiemy się całą resztą. Wniesiemy, ustawimy i posprzątamy!
Prawdziwie komfortowa i kompleksowa opcja dostawy. Dodatkowy rok gwarancji gratis!

Zobacz więcej

BUDOWA: Stelaż Standard z jedną płaszczyzną regulacji wykonany jest na bazie 28 elastycznych listew z drewna liściastego (najczęściej brzozowych). Duża ilość listewek pozwala na najlepsze dostosowanie się materaca do kształtu ciała. W części środkowej płynna regulacja twardości listewek. Zmniejszone odstępy pomiędzy listewkami zapobiegają uszkodzeniu materaca co w efekcie wydłuża jego eksploatację. Konstrukcja nośna wykonana z drewna klejonego warstwowo. Parametry: 28 elastycznych listew klejonych warstwowo o szerokości 3,8cm, grubość 8mm, przerwy między listwami 2,8 cm, wysokość stelaża ok. 6cm. Dla szerokości 120 cm listwy sprężynujące o grubości 10mm. Stelaż powinien być podparty na całej długości lub przynajmniej w trzech miejscach (góra, środek, nogi). Część środkowa wyposażona jest w podwójne listwy i płynną regulację twardości. Stelaż powinien być podparty na całej długości lub przynajmniej w trzech miejscach (głowa, część środkowa, nogi). We wszystkich szerokościach zastosowana  jest regulacja twardości w części lędźwiowej. Stelaż SLIM jest zaprojektowany do łóżek o niskich burtach. Znajduje swoje miejsce wszędzie tam, gdzie zastosowanie stelaża o tradycyjnej wysokości mogłoby spowodować wysuwanie się materaca poza łóżko. Wysokość stelaża SLIM to ok. 3cm.


ZASTOSOWANIE: łóżka i sypialnie, waga użytkownika bez ograniczeń.


UWAGI: powyżej szerokości 120 cm stelaż łączony jest z dwóch niezależnych stelaży (np.140cm jako 2x70cm) co zwiększa jego wytrzymałość. Rzeczywiste rozmiary stelaża są około 10-15 mm mniejsze od łóżka, celem bezpiecznego i łatwiego osadzenia wewnątrz ramy. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych.

bez ograniczeń
6 cm
14 dni roboczych
3 lata
5901602101353
5901602101353

Średnia ocena

Brak opinii
Problem z wyborem? Skorzystaj z Wirtualnego Doradcy Materaca

Odpowiedz na kilka prostych pytań, a nasz Wirtualny Doradca zaproponuje modele materaców dopasowane idealnie do Ciebie!

Wypróbuj teraz
Oficjalny sklep Hevea
Do 10 lat gwarancji
Profesjonalna pomoc
Darmowa dostawa