Stelaż Hevea Comfort Zobacz większe

Stelaż Hevea Comfort

Nowy

404,00 zł

Linia produktu stelaże
Producent Hevea
Kolekcja Comfort
Grupa wiekowa bez ograniczeń
Gwarancja 3 lata
Twardość nie dotyczy
Wysokość 6 cm
Czas realizacji 14 dni

Komfortowy sen zależny jest nie tylko od prawidłowo dobranego materaca, ale również od współistniejącego z nim stelaża.

Hevea Comfort to stelaż stworzony z 28 listewek bukowych (szerokość 3,8 cm oraz grubość 0,8 cm) klejonych warstwowo. Zastosowanie dużej liczby listew pozytywnie wpływa nie tylko na komfort użytkowania materaca, ale również na jego trwałość. W części środkowej stelaża istnieje możliwość płynnej regulacji twardości listewek, w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Ponadto stelaż wyposażony jest w regulację zagłówka, co jest szczególnie ważne w przypadku chorób układu oddechowego.

Zgodnie z zaleceniami producenta stelaż w czasie użytkowania powinien być podparty w minimum 3 lokalizacjach (np. głowa, część środkowa, kończyny dolne). Wersja SLIM stelaża przeznaczona jest dla łóżek o obniżonej burcie. Wysokość standardowego stelaża to 6 cm. Stelaże o szerokości przekraczającej 120 cm są tworzone przez złączenie stelaży o mniejszej szerokości. Producent oferuje możliwość produkcji stelaża o nietypowych wymiarach.

ZASTOSOWANIE: łóżka i sypialnie, waga użytkownika bez ograniczeń.

UWAGI: powyżej szerokości 120 cm stelaż łączony jest z dwóch niezależnych stelaży połówek (np.140cm jako 2x70cm) co zwiększa jego wytrzymałość. Rzeczywiste rozmiary stelaża są około 10-15 mm mniejsze od łóżka, celem bezpiecznego i łatwego osadzenia wewnątrz ramy. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych.

Napisz opinię

Stelaż Hevea Comfort

Stelaż Hevea Comfort

Komfortowy i regulowany stelaż pod materac. Wykonany jest z klejonych warstwowo 28 elastycznych listew bukowych. Przerwy między listwami wynoszą 2,8 cm. Elastyczne listwy sprężynujące umożliwiają lepsze dopasowanie się materaca do kształtu ciała użytkownika. Produkt niezwykle trwały i dostępny w rozmiarach pasujących do najpopularniejszych typów łóżek oraz materaców. Ponadto w części środkowej zastosowano płynną regulacje twardości listewek.

Napisz opinię