Stelaż Hevea Standard

Nowy

312,00 zł

Linia produktu stelaże
Producent Hevea
Kolekcja Standard
Grupa wiekowa bez ograniczeń
Gwarancja 3 lata
Twardość nie dotyczy
Wysokość 6 cm
Czas realizacji 14 dni

Zestaw 28 elastycznych listewek bukowych (szerokość 3,8 cm oraz grubość 8 mm) klejonych warstwowo to baza popularnego stelaża Hevea Standard. Stelaż ten wykonywany jest w rozmiarach typowych, jednak istnieje możliwość wyprodukowania produktu indywidualnie dopasowanego do potrzeb Klienta.

Dzięki zastosowaniu dużej liczby listew, możliwe jest nie tylko odpowiednie dopasowanie się materaca do ludzkiego ciała, ale również zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym użytkownikom. Zmniejszone odstępy pomiędzy kolejnymi listwami znacząco zwiększają trwałość stelaża i wpływają na jego żywotność. Fakt ten wpływa pozytywnie również na stan materaca oraz jego wieloletnie wykorzystanie.

Zgodnie z zaleceniami producenta stelaż powinien być podparty w minimum 3 miejscach (np. głowa, nogi, lędźwie). Każdy stelaż posiada również wzmocnienie części środkowej oraz możliwość regulacji twardości części lędźwiowej. Model SLIM przeznaczony jest dla łóżek o niskiej burcie (wysokość stelaża- 3 cm). Zgodnie z zaleceniami producenta stelaż użytkowany może być bez względu na masę ciała jego użytkownika. Szerokość powyżej 120 cm tworzona jest poprzez łączenie dwóch pomniejszych stelaży. Realne wymiary stelaża są mniejsze o około 15 mm od prawdziwych wymiarów łóżka.

ZASTOSOWANIE: łóżka i sypialnie, waga użytkownika bez ograniczeń.

UWAGI: powyżej szerokości 120 cm stelaż łączony jest z dwóch niezależnych stelaży (np.140cm jako 2x70cm) co zwiększa jego wytrzymałość. Rzeczywiste rozmiary stelaża są około 10-15 mm mniejsze od łóżka, celem bezpiecznego i łatwiego osadzenia wewnątrz ramy. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych.

Napisz opinię

Stelaż Hevea Standard

Stelaż Hevea Standard

Trwały i wygodny stelaż pod materac. Wykonany z klejonych warstwowo 28 elastycznych listew bukowych. Przerwy pomiędzy listwami wynoszą ok. 3 cm. Elastyczne listwy sprężynujące umożliwiają dopasowanie się materaca do kształtu ciała użytkownika. Ponadto we wszystkich szerokościach występuje regulacja twardości w części lędźwiowej. Stelaż dostępny jest w rozmiarach odpowiadających najpopularniejszym łóżkom oraz materacom.

Napisz opinię