Ręcznik kąpielowy Hevea Disney Baby (The Cars)

Nowy

117,00 zł

Linia produktu ręczniki kąpielowe
Producent Hevea
Kolekcja Disney Baby
Grupa wiekowa 0+
Gwarancja 2 lata
Twardość nie dotyczy
Wysokość nie dotyczy
Czas realizacji 7 dni

Ręcznik to element niezbędny w czasie kompletowania wyprawki dla nowo narodzonego maluszka. Miękka, a przede wszystkim chłonna tkanina to wybór idealny, który sprawdzi się zarówno w pierwszych dniach życia dziecka, jak i później.

Hevea Disney Baby to seria produktów przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku. Antyalergiczny ręcznik kąpielowy Hevea Disney Baby z kolekcji The Cars (Auta) to gadżet przeznaczony dla dzieci od pierwszych dni ich życia. Wykonany z miękkiej bawełny ręcznik charakteryzuje się wysoką chłonnością, a także przyjemnym dotykiem, który nie drażni delikatnej skóry noworodka i niemowlęcia. Posiadający bawełnianą lamówkę.

Dzianina typu frotte służąca do produkcji ręczników Hevea Disney posiada certyfikaty Bezpieczny dla dziecka oraz Eko-Te. Wykończony bawełnianą lamówką ręcznik można prać w temperaturze nieprzekraczającej 60 stopni. Ręcznik posiada wyprofilowany kapturek, dzięki czemu możliwa jest ochrona delikatnej główki dziecka, bezpośrednio po kąpieli. Produkt posiada wymiary 80 x 80 cm i jest częścią kolekcji Hevea Disney Baby, tworzonej na licencji The Walt Disney Company.

ZASTOSOWANIE: pielęgnacja i ochrona po kąpieli

UWAGI: Rozmiar 80x80 cm.

Napisz opinię

Ręcznik kąpielowy Hevea Disney Baby (The Cars)

Ręcznik kąpielowy Hevea Disney Baby (The Cars)

Antyalergiczny ręcznik kąpielowy przeznaczony dla niemowląt od pierwszych dni od narodzin. Wykonany z dzianiny typu frotte i wykończony bawełnianą lamówką. Wyprofilowany kapturek wraz z odpowiednio dobranym rozmiarem zapewniają właściwą ochronę główki dziecka oraz ułatwiają pielęgnacje po kąpieli. Ręcznik posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka i Eko-Tex. Nadaje się do prania w temp. do 60C. Produkt w dostępnych wzorach: Winnie The Pooh, The Cars, lub Mickey&Minnie.

Napisz opinię