Prince Lionheart PottyPod Squich Galactic Grey

PLH 7481

Nowy

Ten produkt jest chwilowo niedostępny

142,00 zł

Nocnik z miękka nakładką i wyjmowaną miseczką. Udoskonalona wersja naszego pierwszego modelu! W czym jest lepsza? Ma wszystkie zalety pottyPOD, ale jest mniejszy, dzięki czemu dopasuje się idealnie również do mniejszych powierzchni. Kiedy testowaliśmy ten produkt z naszymi dziećmi, widać było, że jest im wygodnie podczas oczekiwania na "zew natury". I dzięki temu w domu, nie przydarzały się żadne "nieoczekiwane wypadki". To upewniło nas, że ten produkt muszą zobaczyć wszyscy rodzice. Niesamowity komfort. Ich własny tron!

CECHY

  • Miękka piankowa nakładka i stabilna baza zapewniają dziecku poczucie bezpieczeństwa w czasie nauki korzystania z nocniczka.
  • Antypoślizgowa, stabilna baza
  • Wyjmowana miseczka i deflektor przeciw pryskaniu
  • Antybakteryjny – koniec z zarazkami!

Napisz opinię

Prince Lionheart PottyPod Squich Galactic Grey

Prince Lionheart PottyPod Squich Galactic Grey

Nocnik z miękka nakładką i wyjmowaną miseczką. Udoskonalona wersja naszego pierwszego modelu! W czym jest lepsza? Ma wszystkie zalety pottyPOD, ale jest mniejszy, dzięki czemu dopasuje się idealnie również do mniejszych powierzchni. Kiedy testowaliśmy ten produkt z naszymi dziećmi, widać było, że jest im wygodnie podczas oczekiwania na "zew natury".

Napisz opinię