Pinio Mini Komoda 2-drzwiowa

Nowy

produkt na zamówienie, realizacja 6 tygodni

999,00 zł

OPIS: Komoda Mini posiada jedną szufladę oraz dwoje drzwi. Zarówno szuflada, jak i drzwi są wyposażone w wysokiej jakości prowadnice i zawiasy z hamulcami i samodomykiem. Dzięki nim komoda jest cicha i wygodna w użytkowaniu. Wewnątrz znajduje się jedna półka przez całą szerokość komody. Elementy wykończeniowe - uchwyty i nóżki - występują w kolorze szarym i różowym.
Komoda Mini jest atestowana i zgodna z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.
Do komody można dokupić demontowalny przewijak.

MATERIAŁY I WYKONANIE: Blat i fronty komody wykonane są z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Boki oraz elementy wewnętrzne z płyty laminowanej.

GWARANCJA: 2 lata
CZAS REALIZACJI: od 4 do 5 tygodni
WYMIARY: 99 x 53 x 91 cm

Pobierz instrukcję montażu: Pinio Mini Komoda 2-drzwiowa

Napisz opinię

Pinio Mini Komoda 2-drzwiowa

Pinio Mini Komoda 2-drzwiowa

Komoda posiada jedną szufladę, oraz dwoje drzwi, zarówno szuflada jak i drzwi są wyposażone w wysokiej jakości prowadnice i zawiasy z hamulcami i samodomykiem. W środku jedna półka przez całą szerokość komody. Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania. Materiał: fronty oraz blat - lite drewno sosnowe, boki oraz elementy wewnętrzne - płyta laminowana.

Napisz opinię