Pinio Mini Łóżko 200x90

Nowy

produkt na zamówienie, realizacja 6 tygodni

824,00 zł

OPIS: Łóżko pod materac 200x90 cm z kolekcji Mini przeznaczone jest dla starszego dziecka. Łóżko dostępne jest w białym kolorze w połączeniu z dodatkami w kolorystyce do wyboru: pudrowy róż i szary.
Łóżko Mini jest zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Pięknie prezentuje się wśród innych mebli z kolekcji Mini.
Łóżko dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Do łóżka można dokupić dużą barierkę zabezpieczającą oraz szufladę 200x90, która może pełnić funkcję drugiego spania. Produkt do samodzielnego montażu.

MATERIAŁY I WYKONANIE: Boki, stelaż oraz kolorowe elementy dekoracyjne tapczanika wykonane są z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Szczyty wykonano z płyty laminowanej.

GWARANCJA: 2 lata
CZAS REALIZACJI: od 4 do 5 tygodni
WYMIARY: 205 x 98 x 77 cm

Pobierz instrukcję montażu: Pinio Mini Łóżko 200x90

Napisz opinię

Pinio Mini Łóżko 200x90

Pinio Mini Łóżko 200x90

Łóżko pod materac 200x90 cm. Materiał: boki, kolorowe listwy ozdobne i stelaż wykonane z litego drewna sosnowego, fronty z płyty laminowanej. Do łóżka można dokupić szufladę oraz dużą barierkę zabezpieczającą.

Napisz opinię