Pinio Mini Łóżeczko - tapczanik 140x70

Nowy

produkt na zamówienie, realizacja 6 tygodni

899,00 zł

OPIS: Łóżeczko-tapczanik pod materac 140x70cm z kolekcji Mini przeznaczony dla niemowlaka i starszego dziecka. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki dziecko może samodzielnie oraz bezpiecznie wychodzić i wchodzić z i do łóżeczka. Kolejnym etapem jest bezproblemowe pozbycie się części ze szczebelkami, a tym samym przekształcenie łóżeczka dla maluszka w tapczanik dla przedszkolaka.
Łóżeczko występuje w kolorze białym. Dodatki w kolorach do wyboru: pudrowy róż i szary.
Łóżeczko Mini jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.
Łóżeczko dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Produkt do samodzielnego montażu. Łóżeczko może funkcjonować z szufladą. Produkt do samodzielnego montażu.

MATERIAŁY I WYKONANIE: Boki ze szczebelkami, stelaż oraz kolorowe elementy dekoracyjne łóżeczka wykonane są z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Szczyty łóżeczka wykonano z płyty laminowanej.

GWARANCJA: 2 lata
CZAS REALIZACJI: od 4 do 5 tygodni
WYMIARY: 144.5 x 77 x 91 cm

Pobierz instrukcję montażu: Pinio Mini Łóżeczko - tapczanik 140x70

Napisz opinię

Pinio Mini Łóżeczko - tapczanik 140x70

Pinio Mini Łóżeczko - tapczanik 140x70

Łóżeczko pod materac 140x70 cm z funkcją przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka. Posiada 3 poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki - boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko. Materiał: lite drewno sosnowe (boki ze szczebelkami, stelaż oraz kolorowe elementy dekoracyjne), płyta laminowana (szczyty). Do łóżeczka można dokupić szufladę oraz małą barierkę zabezpieczającą.

Napisz opinię