Pinio Marsylia Szafa 2-drzwiowa

Nowy

produkt na zamówienie, realizacja 6 tygodni

1 909,00 zł

OPIS: Szafa dwudrzwiowa z kolekcji Marsylia wyposażona jest w charakterystyczny dla kolekcji Marsylia dekor La Plage (fr. plaża). Wewnątrz posiada dwie półki umieszczone przez całą szerokość szafy oraz drążek na wieszaki. Istnieje możliwość dokupienia jednej dodatkowej półki. Szafa przypomina francuski domek plażowy i posiada charakterystyczny wieniec górny w kształcie spadzistego dachu. Do szafy można dokupić regał dostawkę.
Występuje w kolorze białym i perłowym (waniliowym). Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu.

MATERIAŁY I WYKONANIE: Szafa wykonana jest z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów (półki są wykonane z płyty laminowanej). Została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania.

GWARANCJA: 2 lata
CZAS REALIZACJI: od 4 do 5 tygodni
WYMIARY: 107.5 x 53 x 184 cm

Pobierz instrukcję montażu: Pinio Marsylia Szafa 2-drzwiowa

Napisz opinię

Pinio Marsylia Szafa 2-drzwiowa

Pinio Marsylia Szafa 2-drzwiowa

Dekor "La Plage" (fr. plaża). Wewnątrz dwie półki przez całą szerokość szafy oraz drążek na ubrania. Możliwość dokupienia jednej dodatkowej półki. Materiały: drewno sosnowe, półki i wieniec dolny z płyty meblowej. Do szafy można dokupić regał dostawkę.

Napisz opinię