Pinio Marsylia Szafa 1-drzwiowa

Nowy

produkt na zamówienie, realizacja 6 tygodni

1 399,00 zł

OPIS: Szafa jednodrzwiowa z kolekcji Marsylia z drzwiami otwieranymi na prawo. Na drzwiach znajduje się charakterystyczny dla tej kolekcji dekor La Plage (fr. plaża). Wewnątrz szafy znajdują się dwie półki umieszczone przez całą szerokość szafy oraz drążek na wieszaki. Istnieje możliwość dokupienia jednej dodatkowej półki. Szafa przypomina francuski domek plażowy i posiada charakterystyczny wieniec górny w kształcie spadzistego dachu. Można do niej dokupić regał dostawkę.
Występuje w kolorze białym i perłowym (waniliowym). Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu.

MATERIAŁY I WYKONANIE: Szafa wykonana jest z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów (półki są wykonane z płyty laminowanej). Została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie.

GWARANCJA: 2 lata
CZAS REALIZACJI: od 4 do 5 tygodni
WYMIARY: 72 x 53 x 183 cm

Pobierz instrukcję montażu: Pinio Marsylia Szafa 1-drzwiowa

Napisz opinię

Pinio Marsylia Szafa 1-drzwiowa

Pinio Marsylia Szafa 1-drzwiowa

Szafa jednodrzwiowa z drzwiami otwieranymi na prawo. Dekor "La Plage" ( fr. plaża). Wewnątrz dwie półki przez całą szerokość szafy oraz drążek na ubrania. Możliwość dokupienia jednej dodatkowej półki. Materiały: drewno sosnowe, półki i wieniec dolny z płyty meblowej. Do szafy można dokupić regał dostawkę.

Napisz opinię