Pinio Marsylia Komoda

Nowy

produkt na zamówienie, realizacja 6 tygodni

1 194,00 zł

OPIS: Komoda z prostym blatem z kolekcji Marsylia. Cicha i wygodna w użytkowaniu dzięki wyposażeniu jej w szufladę z hamulcem i funkcję samo domykania. Wewnątrz znajduje się jedna półka przez całą szerokość komody.
Komoda Marsylia jest atestowana i zgodna z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.
Komoda posiada dekor La Mer (fr. morze). Występuje w kolorze białym i perłowym (waniliowym). Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt jest zmontowany. Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania.

MATERIAŁY I WYKONANIE: Komoda wykonana jest z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów (półki i elementy wewnętrzne są wykonane z płyty laminowanej). Została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie.

GWARANCJA: 2 lata
CZAS REALIZACJI: od 4 do 5 tygodni
WYMIARY: 100 x 52 x 94 cm

Pobierz instrukcję montażu: Pinio Marsylia Komoda

Napisz opinię

Pinio Marsylia Komoda

Pinio Marsylia Komoda

Komoda z prostym blatem do kolekcji Marsylia. Jedna szuflada z hamulcem i samodomykiem oraz dwoje drzwi. W środku jedna półka przez całą szerokość komody. Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania. Materiał: z zewnątrz drewno sosnowe, boki szuflad oraz wieniec i półka wewnątrz z płyty meblowej.

Napisz opinię