Pinio Marsylia Łóżeczko - tapczanik 140x70 (Blanco)

Nowy

produkt na zamówienie, realizacja 6 tygodni

1 034,00 zł

OPIS: Łóżeczko-tapczanik Blanco pod materac 140x70cm z kolekcji Marsylia z funkcją przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka jest uniwersalne dla kolekcji Marsylia i Barcelona. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Łóżeczko rośnie razem z dzieckiem. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki dziecko może samodzielnie oraz bezpiecznie wychodzić i wchodzić z i do łóżeczka. Kolejnym etapem jest całkowite pozbycie się części ze szczebelkami, a tym samym przekształcenie łóżeczka dla maluszka w tapczanik dla przedszkolaka.
Łóżeczko Blanco jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.
Łóżeczko standardowo nie posiada żadnego dekoru, jednak na życzenie klienta, bez dopłaty, dokładamy dekor z konkretnej kolekcji - w przypadku kolekcji Marsylia Le Soleil (fr. słońce). Łóżeczko można łączyć z meblami z kolekcji Marsylia i Barcelona. Doskonale spełnia swoją funkcję także jako samodzielny element. Łóżeczko występuje w kolorze białym i perłowym (waniliowym). Dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu. Do łóżeczka można dokupić szufladę i barierkę oraz tekstylia.

MATERIAŁY I WYKONANIE: Łóżeczko wykonane jest z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Zostało pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie.

GWARANCJA: 2 lata
CZAS REALIZACJI: od 4 do 5 tygodni
WYMIARY: 144 x 78 x 92 cm

Pobierz instrukcję montażu: Pinio Marsylia Łóżeczko - tapczanik 140x70 (Blanco)

Napisz opinię

Pinio Marsylia Łóżeczko - tapczanik 140x70 (Blanco)

Pinio Marsylia Łóżeczko - tapczanik 140x70 (Blanco)

Łóżeczko pod materac 140x70 cm z funkcją przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka. Posiada 3 poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Jest to wspólne łóżeczko dla wszystkich kolekcji (Blanco). Standardowo nie posiada żadnego dekoru, jednak na życzenie bez dopłaty dołożymy dekor z konkretnej kolekcji, w przypadku Marsylii - "Le Soleil". Materiał: lite drewno sosnowe.

Napisz opinię