Pinio Marsylia Łóżeczko 120x60

Nowy

produkt na zamówienie, realizacja 6 tygodni

884,00 zł

OPIS: Łóżeczko pod materac 120x60cm z kolekcji Marsylia przeznaczone dla niemowlaka. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Posiada dobrze przemyślaną konstrukcję, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki. Łóżeczko występuje w kolorze białym i perłowym (waniliowym). Cena nie obejmuje materaca.
Łóżeczko Marsylia jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.
Łóżeczko Marsylia wyposażone jest w dekor z napisem 'Le Soleil' (fr. słońce) dzięki czemu stanowi jeden z elementów kolekcji Marsylia. Doskonale spełnia swoją funkcję także jako samodzielny element. Stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Do łóżeczka można dokupić szufladę.

Produkt do samodzielnego montażu.

MATERIAŁY I WYKONANIE: Łóżeczko wykonane jest z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Zostało pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie.

GWARANCJA: 2 lata
CZAS REALIZACJI: od 4 do 5 tygodni
WYMIARY: 124 x 68 x 95 cm

Pobierz instrukcję montażu: Pinio Marsylia Łóżeczko 120x60

Napisz opinię

Pinio Marsylia Łóżeczko 120x60

Pinio Marsylia Łóżeczko 120x60

Łóżeczko pod materac 120x60 cm z kolekcji Marsylia. Posiada 3 poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki.Dekor z napisem "Le Soleil" (fr. "Słońce"). Materiał: lite drewno sosnowe. Do łóżeczka można dokupić szufladę.

Napisz opinię