Pinio Parole Łóżeczko - tapczanik 140x70

Nowy

1 571,00 zł

OPIS: Łóżeczko-tapczanik pod materac 140x70cm z kolekcji Parole przeznaczony jest dla niemowlaka i starszego dziecka. Posiada funkcję przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka, trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki dziecko może samodzielnie oraz bezpiecznie wychodzić i wchodzić z i do łóżeczka. Kolejnym etapem jest bezproblemowe pozbycie się części ze szczebelkami, a tym samym przekształcenie łóżeczka dla maluszka w tapczanik dla przedszkolaka.
Łóżeczko-tapczanik dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Do łóżeczka można dokupić małą barierkę zabezpieczającą. Produkt do samodzielnego montażu.

MATERIAŁY I WYKONANIE: Łóżeczko-tapczanik wykonany jest z płyty MDF, poza leżyskiem i szczebelkami, które wykonane są z drewna (leżysko - sosna, szczebelki – buk). Łóżeczko-tapczanik dostępny jest w białym kolorze.

GWARANCJA: 2 lata
CZAS REALIZACJI: od 4 do 5 tygodni
WYMIARY: 158 x 74 x 100 cm

Pobierz instrukcję montażu: Pinio Parole Łóżeczko - tapczanik 140x70

Napisz opinię

Pinio Parole Łóżeczko - tapczanik 140x70

Pinio Parole Łóżeczko - tapczanik 140x70

Łóżeczko pod materac 140x70 cm z funkcją przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka. Posiada 3 poziomy wysokości materaca oraz trzy wyciągane szczebelki - boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko. Materiał: MDF, drewno sosnowe (stelaż), drewno bukowe (szczebelki). Do łóżeczka można dokupić barierkę zabezpieczającą.

Napisz opinię