Pinio Marsylia MDF Szafa 2-drzwiowa wysoka Zobacz większe

Pinio Marsylia MDF Szafa 2-drzwiowa wysoka

Nowy

2 279,00 zł

OPIS: Szafa dwudrzwiowa z kolekcji Marsylia MDF wyposażona jest w charakterystyczny dla kolekcji Marsylia dekor La Plage (fr. plaża). Wewnątrz posiada trzy półki umieszczone przez całą szerokość szafy oraz drążek na wieszaki. Istnieje możliwość dokupienia jednej dodatkowej półki. Szafa przypomina francuski domek plażowy i posiada charakterystyczny wieniec górny w kształcie spadzistego dachu. Drzwi posiadają wysokiej jakości system cichego zamykania.

MATERIAŁY I WYKONANIE: Szafa wykonana jest z malowanej płyty MDF (półki są wykonane z płyty laminowanej). Została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania. Występuje w kolorze białym. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu.

GWARANCJA: 2 lata
CZAS REALIZACJI: od 4 do 5 tygodni
WYMIARY: 107.5 x 54.5 x 203 cm

Pobierz instrukcję montażu: Pinio Marsylia MDF Szafa 2-drzwiowa wysoka

Napisz opinię

Pinio Marsylia MDF Szafa 2-drzwiowa wysoka

Pinio Marsylia MDF Szafa 2-drzwiowa wysoka

Dekor "La Plage" (fr. plaża). Wewnątrz trzy półki przez całą szerokość szafy oraz drążek na ubrania. Możliwość dokupienia jednej dodatkowej półki. Drzwi wyposażone w system cichego zamykania. Materiały: malowana płyta MDF, półki i wieniec dolny z płyty meblowej.

Napisz opinię