Pinio Marsylia MDF Szafa 2-drzwiowa Zobacz większe

Pinio Marsylia MDF Szafa 2-drzwiowa

Nowy

produkt na zamówienie, realizacja 6 tygodni

1 774,00 zł

OPIS: Szafa dwudrzwiowa z kolekcji Marsylia MDF wyposażona jest w charakterystyczny dla kolekcji Marsylia dekor La Plage (fr. plaża). Wewnątrz posiada dwie półki umieszczone przez całą szerokość szafy oraz drążek na wieszaki. Istnieje możliwość dokupienia jednej dodatkowej półki. Szafa przypomina francuski domek plażowy i posiada charakterystyczny wieniec górny w kształcie spadzistego dachu. Drzwi posiadają wysokiej jakości system cichego zamykania.

MATERIAŁY I WYKONANIE: Szafa wykonana jest z malowanej płyty MDF (półki są wykonane z płyty laminowanej). Została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania. Występuje w kolorze białym. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu.

GWARANCJA: 2 lata
CZAS REALIZACJI: od 4 do 5 tygodni
WYMIARY: 107.5 x 54.5 x 184 cm

Pobierz instrukcję montażu: Pinio Marsylia MDF Szafa 2-drzwiowa

Napisz opinię

Pinio Marsylia MDF Szafa 2-drzwiowa

Pinio Marsylia MDF Szafa 2-drzwiowa

Dekor "La Plage" (fr. plaża). Wewnątrz dwie półki przez całą szerokość szafy oraz drążek na ubrania. Możliwość dokupienia jednej dodatkowej półki. Drzwi wyposażone w system cichego zamykania. Materiały: malowana płyta MDF, półki i wieniec dolny z płyty meblowej.

Napisz opinię