Pinio Marsylia MDF Szafa 1-drzwiowa Zobacz większe

Pinio Marsylia MDF Szafa 1-drzwiowa

Nowy

produkt na zamówienie, realizacja 6 tygodni

1 334,00 zł

OPIS: Szafa jednodrzwiowa z kolekcji Marsylia MDF z drzwiami otwieranymi na prawo lub lewo. Na drzwiach znajduje się charakterystyczny dla tej kolekcji dekor La Plage (fr. plaża). Wewnątrz szafy znajdują się dwie półki umieszczone przez całą szerokość szafy oraz drążek na wieszaki. Istnieje możliwość dokupienia jednej dodatkowej półki. Szafa przypomina francuski domek plażowy i posiada charakterystyczny wieniec górny w kształcie spadzistego dachu. Drzwi posiadają wysokiej jakości system cichego zamykania.

MATERIAŁY I WYKONANIE: Szafa wykonana jest z malowanej płyty MDF (półki są wykonane z płyty laminowanej). Została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie. Występuje w kolorze białym. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu.

GWARANCJA: 2 lata
CZAS REALIZACJI: od 4 do 5 tygodni
WYMIARY: 72 x 54.5 x 183 cm

Pobierz instrukcję montażu: Pinio Marsylia MDF Szafa 1-drzwiowa

Napisz opinię

Pinio Marsylia MDF Szafa 1-drzwiowa

Pinio Marsylia MDF Szafa 1-drzwiowa

Szafa jednodrzwiowa z drzwiami otwieranymi na prawo lub lewo (do wyboru podczas montażu). Dekor "La Plage" ( fr. plaża). Drzwi wyposażone w system cichego zamykania. Wewnątrz dwie półki przez całą szerokość szafy oraz drążek na ubrania. Możliwość dokupienia jednej dodatkowej półki. Materiały: malowana płyta MDF, półki i wieniec dolny z płyty meblowej.

Napisz opinię