Pinio Marsylia MDF Komoda

Nowy

produkt na zamówienie, realizacja 6 tygodni

1 139,00 zł

OPIS: Komoda z prostym blatem z kolekcji Marsylia MDF. Cicha i wygodna w użytkowaniu dzięki wyposażeniu jej w szufladę oraz drzwi z hamulcem i funkcję samo domykania. Wewnątrz znajduje się jedna półka przez całą szerokość komody.
Komoda posiada dekor La Mer (fr. morze). Występuje w kolorze białym. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu. Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania.

MATERIAŁY I WYKONANIE: Komoda wykonana jest z malowanej płyty MDF (półki i elementy wewnętrzne są wykonane z płyty laminowanej). Została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie.

GWARANCJA: 2 lata
CZAS REALIZACJI: od 4 do 5 tygodni
WYMIARY: 100 x 51 x 92 cm

Pobierz instrukcję montażu: Pinio Marsylia MDF Komoda

Napisz opinię

Pinio Marsylia MDF Komoda

Pinio Marsylia MDF Komoda

Komoda z prostym blatem do kolekcji Marsylia MDF. Jedna szuflada oraz dwoje drzwi z cichym zamykaniem. W środku jedna półka przez całą szerokość komody. Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania. Materiał: z zewnątrz malowana płyta MDF, boki szuflad oraz wieniec i półka wewnątrz z płyty meblowej.

Napisz opinię