Pinio Marsylia MDF Łóżeczko - tapczanik 140x70 (Blanco)

Nowy

produkt na zamówienie, realizacja 6 tygodni

964,00 zł

OPIS: Łóżeczko-tapczanik Blanco pod materac 140x70cm z kolekcji Marsylia MDF z funkcją przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Łóżeczko Blanco rośnie razem z dzieckiem. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki dziecko może samodzielnie oraz bezpiecznie wychodzić i wchodzić z i do łóżeczka. Kolejnym etapem jest całkowite pozbycie się części ze szczebelkami, a tym samym przekształcenie łóżeczka dla maluszka w tapczanik dla przedszkolaka. Boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko.
Łóżeczko Blanco wyposażone jest w dekor z napisem 'Le Soleil' (fr. słońce) dzięki czemu stanowi jeden z elementów kolekcji Marsylia MDF. Doskonale spełnia swoją funkcję także jako samodzielny element. Dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Do łóżeczka można dokupić szufladę oraz małą barierkę zabezpieczającą.

MATERIAŁY I WYKONANIE: Łóżeczko wykonane jest z płyty MDF (fronty) oraz z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów (boki i dno). Zostało pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie.

GWARANCJA: 2 lata
CZAS REALIZACJI: od 4 do 5 tygodni
WYMIARY: 144 x 78 x 92 cm

Pobierz instrukcję montażu: Pinio Marsylia MDF Łóżeczko - tapczanik 140x70 (Blanco)

Napisz opinię

Pinio Marsylia MDF Łóżeczko - tapczanik 140x70 (Blanco)

Pinio Marsylia MDF Łóżeczko - tapczanik 140x70 (Blanco)

Łóżeczko pod materac 140x70 cm z funkcją przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka. Posiada 3 poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki - boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko. Dekor z napisem "Le Soleil" (fr. "Słońce"). Cena nie obejmuje materaca. Materiał: malowana płyta MDF (szczyty), lite drewno sosnowe (boki i dno). Do łóżeczka można dokupić szufladę, małą barierkę zabezpieczającą.

Napisz opinię