Ochraniacz 2w1 Hevea Disney Baby (Winnie the Pooh Light)

Nowy

109,00 zł

Linia produktu ochraniacze 2w1
Producent Hevea
Kolekcja Disney Baby
Grupa wiekowa 0+
Gwarancja 2 lata
Twardość nie dotyczy
Wysokość nie dotyczy
Czas realizacji 7 dni
Wyrób medyczny TAK

Rodzice kochają wielofunkcyjne gadżety. Możliwość zrezygnowania z kolejnego dodatku jest dla nich niczym przysłowiowa gwiazdka z nieba. Znając potrzeby naszych najmłodszych klientów oraz ich rodziców- możemy zaproponować nowoczesne rozwiązania starych problemów.

Ochraniacz 2w1 Hevea Disney Baby z grafiką z serii Winnie The Pooh Light to produkt wielofunkcyjny zapewniający nie tylko ochronę łóżka, ale również materaca. Bezpieczny, a przede wszystkim funkcjonalny ochraniacz z funkcją prześcieradła przeznaczony jest dla wszystkich pragnących ułatwienia w kwestii czystości dziecięcego posłania. Wykonany z wysokiej jakości dzianiny (100 % bawełna) ochraniacz pokryty jest od wewnątrz aplikowaną termicznie membraną paroprzepuszczalną oraz wodoodporną. Bawełna stosowana do produkcji ochraniaczy posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka. Na uwagę zasługuje również łatwość montażu ochraniacza. Każdy egzemplarz posiada gumki usytuowane w narożnikach.

Posiadający pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka ochraniacz wskazany jest szczególnie jako profilaktyka potówek, u dzieci na nie narażonych. Zabezpieczenie przed wnikaniem drobnoustrojów czyni ochraniacz produktem antyalergicznym należący do Wyrobów Medycznych kl.I.

ZASTOSOWANIE: Zabezpiecza przed wnikaniem zanieczyszczeń do materaca i zapobiega rozwojowi mikroorganizmów w jego wnętrzu. Pełni także funkcję prześcieradła, wygodnego i prostego do prania i utrzymania w czystości

UWAGI: Wyrób Medyczny kl. I. Zabezpiecza przed niekontrolowanym przenikaniem wilgoci do materaca.

Wyrób medyczny kl. I ​zgodny z wym​ogami Dyrektywy Rady 93/42/EWG z dnia 14 czerwca 1993 r. ​odnośnie wyrobów medycznych​,​ zmienionej Dyrektywą 2007/47/WE PE i R​E z dnia 5 września 2007 r. oraz zharmonizowanymi z nią normami: PN-EN ISO 14971:2012, PN-EN 1041​A​1:2013-12, PN-EN ISO 15523-1:2012. oraz Ustawą z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych (Dz.U. 2010 Nr 107 Poz. 679) i Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U. 2011 Nr 16 Poz. 74). Ocen​ę zgodności wyrobu przeprowadzon​o​ zgodnie z zał​. nr VII Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych.

Napisz opinię

Ochraniacz 2w1 Hevea Disney Baby (Winnie the Pooh Light)

Ochraniacz 2w1 Hevea Disney Baby (Winnie the Pooh Light)

Bezpieczny i funkcjonalny ochraniacz służący również, jako prześcieradło. Warstwa zewnętrzna wykonany jest z antyalergicznej i przyjemnej w dotyku bawełny, wykończonej membraną, która powstrzymuje wilgoć. Ochraniacz dostępny jest w rozmiarach odpowiadających najpopularniejszym wielkościom łóżeczek oraz materaców. Wyrób medyczny. Produkt zarówno zapewnia bezpieczny sen dziecka, jak i chroni materac oraz ułatwia utrzymanie czystości w łóżeczku.

Napisz opinię