Ochraniacz 2w1 Hevea Disney Baby (Winnie the Pooh)

Nowy

Ten produkt jest chwilowo niedostępny

84,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Linia produktu ochraniacze 2w1
Producent Hevea
Kolekcja Disney Baby
Grupa wiekowa od 0 do 2 lat
Gwarancja 2 lata
Twardość nie dotyczy
Wysokość 0 cm
Czas realizacji 7 dni
Wyrób medyczny TAK

Utrzymanie w czystości dziecięcego materaca nie należy do najłatwiejszych zadań. Pełne żywiołu maluchy przypadkowo mogą zabrudzić materac na bardzo wiele sposobów. Nie zawsze tego typu plamy da się usunąć, dlatego warto im zapobiegać.

Ochraniacz 2w1 Hevea Disney Baby to bezpieczny i funkcjonalny ochraniacz z funkcją prześcieradła. Jego stosowanie wyklucza konieczność nakładania na materac tradycyjnego prześcieradła. Ochraniacz z serii Winnie The Pooh wykonany jest z dzianiny bawełnianej interlock, do której przylega od wewnątrz aplikowana termicznie membrana wododporna oraz paroprzepuszczalna. Bawełna stosowana do produkcji ochraniacza posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka. Zgodnie z zaleceniami producenta ochraniacz można prać w temperaturze nieprzekraczającej 60 stopni.

Ochraniacz posiadający gumki w wszystkich czterech narożnikach bardzo łatwo przymocować do ramy łóżka. Ochraniacz z licencją The Walt Disney Company zapewnia bezpieczny sen Twojego dziecka oraz ułatwia utrzymanie materaca w czystości (m.in. poprzez odprowadzanie wilgoci). Produkt ten posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, ponadto należy on do Wyrobów Medycznych kl.I.

ZASTOSOWANIE: Zabezpiecza przed wnikaniem zanieczyszczeń do materaca i zapobiega rozwojowi mikroorganizmów w jego wnętrzu. Pełni także funkcję prześcieradła, wygodnego i prostego do prania i utrzymania w czystości

UWAGI: Wyrób Medyczny kl. I. Zabezpiecza przed niekontrolowanym przenikaniem wilgoci do materaca.

Wyrób medyczny kl. I ​zgodny z wym​ogami Dyrektywy Rady 93/42/EWG z dnia 14 czerwca 1993 r. ​odnośnie wyrobów medycznych​,​ zmienionej Dyrektywą 2007/47/WE PE i R​E z dnia 5 września 2007 r. oraz zharmonizowanymi z nią normami: PN-EN ISO 14971:2012, PN-EN 1041​A​1:2013-12, PN-EN ISO 15523-1:2012. oraz Ustawą z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych (Dz.U. 2010 Nr 107 Poz. 679) i Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U. 2011 Nr 16 Poz. 74). Ocen​ę zgodności wyrobu przeprowadzon​o​ zgodnie z zał​. nr VII Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych.

Napisz opinię

Ochraniacz 2w1 Hevea Disney Baby (Winnie the Pooh)

Ochraniacz 2w1 Hevea Disney Baby (Winnie the Pooh)

Funkcjonalny i bezpieczny ochraniacz służący również, jako prześcieradło. Warstwa zewnętrzna wykonany jest z bardzo przyjemnej w dotyku i antyalergicznej bawełny, wykończonej membraną, która powstrzymuje wilgoć. Ochraniacz dostępny jest w rozmiarach odpowiadających najpopularniejszym wielkościom łóżeczek oraz materaców. Sklasyfikowany, jako wyrób medyczny. Produkt zarówno chroni materac, jak i ułatwia utrzymanie czystości w łóżeczku. Ponadto zapewnia bezpieczny sen dziecka.

Napisz opinię