Ochraniacz na szczebelki Hevea Milusie (Słoniki Happy)

Nowy

205,00 zł

Linia produktu ochraniacze na szczebelki
Producent Hevea
Kolekcja Milusie
Grupa wiekowa od 0 do 2 lat
Gwarancja 2 lata
Twardość nie dotyczy
Wysokość 0 cm
Czas realizacji 7 dni

Hevea MILUSIE - nowa linia oddychających i przyjaznych środowisku tekstyliów dla dzieci. Uniwersalny ochraniacz Milusie zapewni optymalną osłonę na szczebelki łóżeczka dziecięcego. Dzianina 100% bawełna z certyfikatem BEZPIECZNY DLA DZIECKA. Uzupełnia kolekcję pościeli Milusie, oferowany w tych samych wzorach. Ochraniacz można prać delikatnie w temperaturze do 60C. Wypełnienie z antyalergicznej włókniny silikonowej zapewnia miękkość i właściwe oddychanie produktu. Sznurki w narożnikach ułatwiają zakładanie i użytkowanie ochraniacza w łóżeczku. Zapewnia zdrowy i bezpieczny sen dziecka, chroni dziecko przed bolesnym kontaktem ze szczebelkami, ułatwia utrzymanie higieny i czystości w łóżeczku. Produkt antyalergiczny. Oferowany w 6 pastelowych wzorach do wyboru: kotki pastelowe, kropeczki ecru, paseczki ecru, kropeczki szare, paseczki szare, słoniki. Przed zamówieniem prosimy o sprawdzenie dostępności koloru i wzoru.

ZASTOSOWANIE: dostosowany do łóżeczek 120/60 – rozmiar krótszy oraz 140/70 – rozmiar dłuższy, wysokość 40 cm, grupa wiekowa 0-24 mies.

UWAGI: brak

Napisz opinię

Ochraniacz na szczebelki Hevea Milusie (Słoniki Happy)

Ochraniacz na szczebelki Hevea Milusie (Słoniki Happy)

Antyalergiczny, oddychający i uniwersalny ochraniacz na szczebelki boków łóżeczka dziecięcego dla maluchów w wieku 0-24 mies. Chroni dziecko przed bolesnym kontaktem ze szczebelkami. Wykonany z 100% bawełnianej dzianiny z wypełnieniem z włókniny silikonowej. Ochraniacz nadaje się do prania. Dostępny jest w 6 wzorach do wyboru: słoniki ,kotki pastelowe, kropeczki ecru, paseczki ecru, kropeczki szare, paseczki szare oraz i 2 rozmiarach: 120/60 i 140/70 cm.

Napisz opinię