Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Junior Graffiti Boy

Nowy

525,00 zł

Linia produktu materace wysokoelastyczne
Producent Hevea
Kolekcja Disney Junior Graffiti Boy
Grupa wiekowa powyżej 2 lat
Gwarancja 2 lata
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 14 cm
Czas realizacji 7 dni

Potrzeby naszych dzieci zmieniają się wraz z wiekiem. Fakt ten dotyczy nie tylko zachcianek pokarmowych, ale również twardości materaca. Warto pamiętać, że noworodki oraz niemowlęta i małe dzieci (do 2 roku życia) powinny korzystać wyłącznie z materacy twardych. Odpoczynek na tego typu materacach pozwala nie tylko na komfortową regenerację, ale również pozytywnie wpływa na rozwój układu kostno-szkieletowego.

Hevea Disney Junior Graffiti Boy to antyalergiczny materac przeznaczony dla starszych dzieci oraz młodzieży, której masa ciała nie przekracza 80 kg. Ze względu na nadrukowanie grafiką pochodzącą z serii Disney Mickey Boy- materac przeznaczony jest głównie dla dzieci płci męskiej. Zastosowanie pianki wysokoelastycznej Kaltschaum pozwoliło na stworzenie dwustronnego materaca o zróżnicowanej twardości powierzchni użytkowej. Strona bezstrefowa to idealny wybór dla młodszych dzieciaków. Każdy materac ponadto wyposażony jest w zdejmowany pokrowiec, pomagający w utrzymaniu czystości. Nowoczesne, oddychające włókna poliestrowe użyte do produkcji pokrowca zapewniają efektywną cyrkulację powietrza. Ponadto pikowanie 300-gramową włókniną zapewnia antyalergiczność.

Zgodnie z zaleceniami producenta materac stosowany może być w łóżeczkach oraz tapczanach dziecięcych oraz odpowiednio dostosowanych łóżkach piętrowych. Materac o wymiarach 160/70 w swoim składzie posiada dwie płyty z pianki wysokoelastycznej co podyktowane jest innymi potrzebami dzieci w młodszym wieku.

ZASTOSOWANIE: Łóżeczka, tapczany dziecięce i młodzieżowe oraz łóżka piętrowe z odpowiednią dopasowaną wysokością barierki ochronnej. Maksymalne obciążenie do 80 kg, wiek bez ograniczeń.

UWAGI: Materac dwustronny, oddychający, antyalergiczny, dwie strony użytkowe. Materac twardy/średnio-twardy. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Z uwagi na niską masę ciała dziecka użytkującego materac w tym rozmiarze – zgodnie z zaleceniami specjalistów i sugestiami użytkowników zmieniliśmy wkład materaca dla rozmiaru 160/70. Materac składa się z 2 płyt wysoko elastycznych, 2 strony użytkowe, DWIE ZRÓŻNICOWANE TWARDOŚCI. Wkład bez perforacji strefowej.

Napisz opinię

Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Junior Graffiti Boy

Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Junior Graffiti Boy

Rozwojowy materac dla dzieci starszych i młodzieży. Wykonany z pianki wysoko elastycznej o gr. 10-11 cm w zależności od rozmiaru materaca. Produkt antyalergiczny. Posiada dwie strony użytkowe: twardą dla dzieci powyżej 2 roku życia oraz średnio-twardą dla starszych. Pokrowiec zrobiony został z dzianiny z oddychających włókien poliestrowych. Dodatkowo pokrowiec można zdjąć do prania. Wzór pokrowca pochodzi z serii Disney Mickey Boy, dlatego też model jest dedykowany dla chłopców.

Napisz opinię