Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Baby

Nowy

245,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Linia produktu materace wysokoelastyczne
Producent Hevea
Kolekcja Disney Baby
Grupa wiekowa od 0 do 2 lat
Gwarancja 2 lata
Twardość H2 (średnio twardy)
Wysokość 10 cm
Czas realizacji 7 dni

Materac o prawidłowej twardości powinien stanowić niezbędny element wyposażenia każdego dziecięcego pokoiku. Zbyt miękkie posłanie to przyczyna nie tylko nieprawidłowości w obrębie układu kostno-stawowego, ale również łatwy sposób do wywołania u dzieci nadmiernej nerwowości oraz bezsenności.

Hevea Disney Baby to wysokoelastyczny materac wykonany z dwóch rodzajów pianek o zróżnicowanej twardości. Połączenie odmiennych twardości zapewnia zarówno trwałe użytkowanie (zmiana powinna nastąpić po 9 miesiącu życia dziecka), jak i właściwe podparcie delikatnego ciałka oraz efektywną cyrkulację powietrza. Każdy z materacy zawiera zarówno pokrowiec wewnętrzny i zewnętrzny. Podwójna ochrona pianki daje możliwość zachowania produktu w idealnej czystości. Zewnętrzny pokrowiec wykonany jest z 100 % bawełny interlock pikowanej owatą. Grafiki występujące na pokrowcu pochodzą z serii Winnie The Pooh (Kubuś Puchatek). Materiał dzianinowy stosowany do produkcji pokrowca posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka. Materace ponadto posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Materac zgodnie z rekomendacjami producenta przeznaczony jest do łóżeczek szczebelkowych i może być użytkowany przez dzieci o masie do 40 kg, bez względu na wiek. Istnieje możliwość wykonania materaców o rozmiarach nietypowych.

ZASTOSOWANIE: łóżeczka szczebelkowe niemowlęce, waga dziecka do 40 kg, lateksowy lux do 80 kg. Wiek bez ograniczenia.

UWAGI: materac dwustronny, dwie strony użytkowe. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Przy większych zamówieniach czas realizacji nie powinien przekroczyć 10 dni.

Napisz opinię

Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Baby

Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Baby

Antyalergiczny, rozwojowy materac dla niemowląt i dzieci. Wysoko elastyczna pianka o dwóch twardościach, gwarantuje właściwe podparcie, trwałość materaca i odpowiednią cyrkulację powietrza. Pozytywna Opinia IMID. Pokrowiec „Winnie The Pooh” łatwy do uprania i utrzymania materaca w czystości i higienie. Strona twarda zalecana zaraz po urodzeniu i średnio-twarda, zmiana stron po ok. 9 miesiącach.

Napisz opinię