Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Baby

Nowy

274,00 zł

Linia produktu materace wysokoelastyczne
Producent Hevea
Kolekcja Disney Baby
Grupa wiekowa 0+
Gwarancja 2 lata
Twardość H2 (średnio twardy)
Wysokość 10 cm
Czas realizacji 7 dni

Materac o prawidłowej twardości powinien stanowić niezbędny element wyposażenia każdego dziecięcego pokoiku. Zbyt miękkie posłanie to przyczyna nie tylko nieprawidłowości w obrębie układu kostno-stawowego, ale również łatwy sposób do wywołania u dzieci nadmiernej nerwowości oraz bezsenności.

Hevea Disney Baby to wysokoelastyczny materac wykonany z dwóch rodzajów pianek o zróżnicowanej twardości. Połączenie odmiennych twardości zapewnia zarówno trwałe użytkowanie (zmiana powinna nastąpić po 9 miesiącu życia dziecka), jak i właściwe podparcie delikatnego ciałka oraz efektywną cyrkulację powietrza. Każdy z materacy zawiera zarówno pokrowiec wewnętrzny i zewnętrzny. Podwójna ochrona pianki daje możliwość zachowania produktu w idealnej czystości. Zewnętrzny pokrowiec wykonany jest z 100 % bawełny interlock pikowanej owatą. Grafiki występujące na pokrowcu pochodzą z serii Winnie The Pooh (Kubuś Puchatek). Materiał dzianinowy stosowany do produkcji pokrowca posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka. Materace ponadto posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Materac zgodnie z rekomendacjami producenta przeznaczony jest do łóżeczek szczebelkowych i może być użytkowany przez dzieci o masie do 40 kg, bez względu na wiek. Istnieje możliwość wykonania materaców o rozmiarach nietypowych.

ZASTOSOWANIE: łóżeczka szczebelkowe niemowlęce, waga dziecka do 40 kg, lateksowy lux do 80 kg. Wiek bez ograniczenia.

UWAGI: materac dwustronny, dwie strony użytkowe. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Przy większych zamówieniach czas realizacji nie powinien przekroczyć 10 dni.

Zwrot (odstąpienie od umowy) aż do 30 dni.

Napisz opinię

Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Baby

Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Baby

Rozwojowy, antyalergiczny materac dla dzieci i niemowląt. Wykonany z wysoko elastycznej pianki o dwóch twardościach: strona twarda zalecana od pierwszych chwil narodzin oraz średnio-twarda, idealna po około 9 miesiącach. Materac gwarantuje zatem właściwe podparcie dla dziecka, a ponadto jego specjalna budowa zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Produkt posiada Pozytywną Opinię IMID. Co więcej, pokrowiec z serii „Winnie The Pooh” jest bardzo łatwy do uprania.

Napisz opinię