Materac piankowy Hevea Top Active Flexi Magic

Nowy

1 383,00 zł

Linia produktu materace piankowe
Producent Hevea
Kolekcja Top Active Flexi Magic
Grupa wiekowa bez ograniczeń
Gwarancja 2 lata
Twardość H2 (średnio twardy)
Wysokość 22 cm
Czas realizacji 14 dni

Materac dwusezonowy z lateksem wykonano z wysoko elastycznej pianki o grubości 14 cm, którą pokryto lateksem (warstwa 3 cm) i pianką visco (warstwa 5 cm). Dwie strony użytkowe na lato i zimę gwarantują odpowiedni komfort termiczny o każdej porze roku, a elastyczna, trwała pianka zapewnia aktywną wentylację materaca. Dzięki lateksowi Blue Ocean reguluje się wilgotność i temperaturę ciała, natomiast pianka visco zmniejsza napięcie mięśni, zwiększa ukrwienie tkanek i pomaga szybko ogrzać ciało użytkownika.

Materace z kolekcji Hevea Top Active cechują się higienicznością i antyalergicznością, gdyż lateks z żelem silikonowym jest skuteczną barierą dla roztoczy, kurzu domowego, pleśni i grzybów. Naturalny i przyjazny dla środowiska surowiec posiada dodatek żywicy kauczukowej, dzięki czemu zapewniona jest ciągła wentylacja wewnątrz materaca. Lateks Blue Ocean zwiększa elastyczność punktową, pochłania wilgoć i pomaga regulować mikroklimat całego wkładu. Pianka termo elastyczna visco dostosowuje się do kształtu ciała, reagując na jego temperaturę i zapewniając prawidłowe podparcie dla kręgosłupa.

Materac posiada pokrowiec z dzianiny z certyfikatem Eko-Tex Standard 100, który można zdejmować i prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza. Waga materaca wynosi od 15 do 35 kg w zależności od rozmiaru, a wysokość 23 cm.

ZASTOSOWANIE: Materac dwustronny, dwusezonowy łóżka i sypialnie wszystkich rozmiarów, waga użytkownika bez ograniczeń. Odpowiedni do wszystkich stelaży płaskich jak i elastycznych, niezależnie od ilości szczebelków i ich rozstawu. Waga użytkownika bez ograniczeń.

UWAGI: Materac twardy i średnio-twardy, dwustronny, dwusezonowy. Strona letnia i zimowa. Do użytku wewnątrz pomieszczeń. Kolor zastosowanych pianek może się różnić od prezentowanego na zdjęciach i pozostaje to bez wpływu na komfort użytkowania materaca.

Napisz opinię

Materac piankowy Hevea Top Active Flexi Magic

Materac piankowy Hevea Top Active Flexi Magic

Wysoko elastyczny, lateksowy materac z dwoma stronami użytkownymi cechuje się wysoką trwałością, dzięki wykorzystaniu pianki HR o właściwościach termo elastycznych. Pianka, z której wykonano wkład, ma wysoką gęstość, a jej grubości wynosi 14 cm. Jedna ze stron materaca dodatkowo jest pokryta pianką visco i Blue Ocean. Dzięki temu materac posiada siedem anatomicznych stref komfortu, które zapewniają odpowiednie podparcie ciała w czasie snu. Dwie strony użytkowe materaca na lato i zimę.

Napisz opinię