Materac piankowy Hevea Top Active Flexi Visco

Nowy

1 113,00 zł

Linia produktu materace piankowe
Producent Hevea
Kolekcja Top Active Flexi Visco
Grupa wiekowa bez ograniczeń
Gwarancja 2 lata
Twardość H2 (średnio twardy)
Wysokość 19 cm
Czas realizacji 14 dni

W kolekcji Hevea Top Active Flexi dostępne są materace w pokrowcach Natural, uszyte z innowacyjnej tkaniny 3D. Dzianina o gramaturze 300 g/m2 jest wykonana z bawełny, poliestru i lycry, dzięki czemu posiada właściwości antystatyczne i antybakteryjne. Wkład z wysoko elastycznej pianki HR ma formę płyty obustronnie perforowanej o wysokości 14 cm, która powstała bez użycia kleju. Podwyższona elastyczność wypełnienia typu Kaltschaum i jego duża gęstość podnoszą komfort snu. Jedna strona materaca jest dodatkowo obłożona pianką termo elastyczną visco o wysokości 5 cm, co sprawia, że materac ma średnią twardość i idealnie dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika. Wypełnienie zmniejsza liczbę punktów nacisku, wspierając ukrwienie ciała w czasie snu i podnosząc jednocześnie komfort wypoczynku.

Materac Flexi Visco ma niewielką masę własną, dlatego może być montowany w łóżkach bez zagęszczonego stelaża. Pianka typu HR w porównaniu do tradycyjnej pianki PUR posiada wyższą elastyczność, co sprawia, że materac służy niezawodnie przez dłuższy czas. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Dzianina z certyfikatem Eko-Tex Standard 100 jest odporna na pranie w pralce automatycznej.

Materac waży od 12 do 24 kg w zależności od rozmiaru, a jego wysokość wraz z pokrowcem wynosi 20 cm.

ZASTOSOWANIE: Materac dwustronny, łóżka i sypialnie wszystkich rozmiarów, waga użytkownika bez ograniczeń. Odpowiedni do wszystkich stelaży płaskich jak i elastycznych, niezależnie od ilości szczebelków i ich rozstawu. Łóżka i sypialnie o głębokości legowiska pod materac nie większej niż 10-12 cm, waga użytkownika bez ograniczeń.

UWAGI: Materac twardy i średnio-twardy, dwustronny. Do użytku wewnątrz pomieszczeń. Kolor zastosowanych pianek może się różnić od prezentowanego na zdjęciach, pozostaje to bez wpływu na jakość produktu.

Napisz opinię

Materac piankowy Hevea Top Active Flexi Visco

Materac piankowy Hevea Top Active Flexi Visco

Dwustronny materac wysoko elastyczny i termo elastyczny wypełnia pianka HR o grubości 14 cm, cechująca się wysoką gęstością. Oddychające wypełnienie uzupełniono jednostronną warstwą pianki typu visco. Materac posiada siedem stref komfortu, które zapewniają anatomiczną pozycję ciała w czasie snu, a każda ze stron posiada inny stopień twardości. Wielosezonowy materac cechuje się antyalergicznością i aktywną cyrkulacją przez cały rok.

Napisz opinię