Materac piankowy Hevea Top Active Flexi

Nowy

918,00 zł

Linia produktu materace piankowe
Producent Hevea
Kolekcja Top Active Flexi
Grupa wiekowa bez ograniczeń
Gwarancja 2 lata
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 16 cm
Czas realizacji 14 dni

Hevea Top Active Flexi to seria materacy o właściwościach antyalergicznych, posiadających pokrowce NATURAL z nowoczesnej tkaniny 3D. Innowacyjny materiał stworzono z połączenia bawełny, poliestru i lycry. Dzianina, z której uszyto pokrowiec, jest antybakteryjna i antystatyczna, dlatego wpływa pozytywnie na komfort snu alergików. Wkład materaca powstał z pianki typu Kaltschaum w formie jednolitego bloku, wykonanej bez użycia kleju. Piankę spienianą na zimno cechuje wysoka elastyczność i duża gęstość, wynosząca minimum 35 kg/m3. Dzięki wypełnieniu wysokiej jakości, materac zapewnia aktywną cyrkulację powietrza, która sprawia, że użytkownik latem odczuwa przyjemny chłód, a zimą szybko rozgrzewa się i utrzymuje odpowiednią temperaturę ciała przez całą noc. Niska masa własna materaca umożliwia jego stosowanie bez montowania w łóżku stelaża zagęszczonego.

Otwarta struktura pianki z licznymi kanalikami sprawia, że pianka HR dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika i zachowuje swoje właściwości nawet po wielu latach użytkowania. Kolekcja Top Active Flexi sprawdza się zarówno w nocy, jak i w czasie wypoczynku w trakcie dnia. Pokrowiec łatwo się ściąga i zakłada na wypełnienie, dlatego łatwo go wyczyścić - dozwolone jest jego pranie w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Materac posiada certyfikat Eko-Tex Standard 100.

Waga materaca wynosi od 10 do 20 kg w zależności od rozmiaru, a wysokość wraz z pokrowcem około 15 cm.

ZASTOSOWANIE: Materac dwustronny, łóżka i sypialnie wszystkich rozmiarów, waga użytkownika bez ograniczeń. Odpowiedni do stelaży płaskich jak i elastycznych. Łóżka i sypialnie o głębokości legowiska pod materac nie większej niż 10-12 cm, waga użytkownika bez ograniczeń.

UWAGI: Materac twardy H3, dwustronny. Do użytku wewnątrz pomieszczeń. Kolor pianki może się różnić od prezentowanego na zdjęciach bez wpływu na jakość produktu.

Napisz opinię

Materac piankowy Hevea Top Active Flexi

Materac piankowy Hevea Top Active Flexi

Materac do sypialni z oddychającej pianki wysoko elastycznej jest przeznaczony dla użytkowników, którzy szukają twardej powierzchni do spania. Pianka HR o wysokiej gęstości ma grubość 14 cm i posiada siedem stref komfortu, które umożliwiają znalezienie anatomicznej pozycji do spania. Piankowe wypełnienie cechuje się trwałością, a także aktywną wentylacją całego materaca. Materac posiada dwie strony użytkowe i jest przeznaczony na każdy sezon ze względu na wysoki komfort termiczny.

Napisz opinię