Materac wysokoelastyczny Hevea Fitness Cosmo

Nowy

1 192,50 zł

-10%

1 325,00 zł

Linia produktu materace wysokoelastyczne
Producent Hevea
Kolekcja Fitness Cosmo
Grupa wiekowa bez ograniczeń
Gwarancja 2 lata na produkt 5 lat na wkład materaca
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 21 cm
Czas realizacji 14 dni

Hevea Fitness Cosmo to dwustronny, antyalergiczny materac o zróżnicowanym stopniu twardości powierzchni. Wykonany z elastycznej pianki o grubości 14 cm oraz termoelastycznej pianki visco grubości 5 cm materac przeznaczony jest dla osób, które pragną posiadać jednocześnie materac twardy H3 oraz średnio twardy H2. Pianka KALTSCHAUM, z której w większości materac jest wykonany, zapewnia użytkownikowi nie tylko komfortowy podparcie, ale wpływa również na cyrkulację powietrza podczas snu. Termoelastyczna pianka visco, dzięki swoim właściwościom poprawia krążenie uciskanych miejsc oraz przeciwdziała wystąpieniu odkształceniom ciała.

Zdejmowany do prania pokrowiec występuje w 4 różnych konfiguracjach (niektóre tkaniny dodatkowo płatne). Istnieje możliwość wykonania materaca w nietypowym rozmiarze. Materac użytkowany może być przez osoby powyżej 90 kg. Materac charakteryzuje się uniwersalnością pozwalającą na dopasowanie go do wielu rodzajów stelaży (producent rekomenduje stelaż Hevea Standard, Hevea Comfort).

ZASTOSOWANIE: łóżka i sypialnie, waga użytkownika bez ograniczeń.

UWAGI: materac twardy H3 (strona piankowa) i średnio-twardy H2 (strona visco), dwustronny. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Materac dopasowany do każdego rodzaju stelaża, w tym do stelaży regulowanych. Rekomendowany stelaż Hevea Standard lub Hevea Comfort.

Napisz opinię

Materac wysokoelastyczny Hevea Fitness Cosmo

Materac wysokoelastyczny Hevea Fitness Cosmo

Dwustronny i komfortowy materac wykonany z warstwy visco 5 cm i pianki elastycznej o gr. 14 cm. Wspomniana pianka poza funkcją elastyczności, zapewnia także trwałość oraz aktywną wentylację materaca. Z kolei pianka visco ułatwia ukrwienie i zmniejsza napięcie mięśni. Wkład piankowy posiada dużą gęstość. Ponadto materac jest antyalergiczny, zawiera 7 stref anatomicznych, a pokrowce zdejmowane są do prania. Materac posiada stronę twardą H3 i średnio-twardą H2. Oferujemy 4 wzory do wyboru.

Napisz opinię