Materac wysokoelastyczny Hevea Fitness

Nowy

961,20 zł

-10%

1 068,00 zł

Linia produktu materace wysokoelastyczne
Producent Hevea
Kolekcja Fitness
Grupa wiekowa bez ograniczeń
Gwarancja 2 lata
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 16 cm
Czas realizacji 7 dni

Hevea Fitness to materac produkowany z pianki wysokoelastycznej, dwustronnie perforowanej. Pianka typu KALTSCHAUM posiadająca dużą gęstość zapewnia użytkownikowi odpowiednią wentylację, a także dobrą elastyczność punktową. Kanaliki stanowiące główny element struktury pianki umożliwiają ponadto idealne dopasowanie powierzchni materaca do naturalnych krzywizn anatomicznych ludzkiego ciała (m.in. miednicy).

Pokrowiec wewnętrzny posiadający membranę zapewnia wysoką higienę użytkowania oraz możność bezproblemowego utrzymania w czystości. Pikowany pokrowiec dostępny jest w 4 wersjach. Hevea Fitness to materac twardy H3, przeznaczony dla wszystkich osób bez względu na masę. Dwustronny materac wykonany może być w nietypowym rozmiarze, co jest szczególnie ważne w przypadku posiadania indywidualnie dopasowanych do klienta stelaży łóżkowych. Producent rekomenduje użycie stelaża Hevea Comfort lub Hevea Standard.

ZASTOSOWANIE: łóżka i sypialnie o głebokości legowiska pod materac nie większej niż 10 cm, waga użytkownika bez ograniczeń.

UWAGI: materac twardy H3, dwustronny. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Materac dopasowany do każdego rodzaju stelaża, w tym do stelaży elastycznych i regulowanych w kilku płaszczyznach. Rekomendowany stelaż Hevea Standard lub Hevea Comfort. Kolor pianki może się różnić od prezentowanego na zdjęciach bez wpływu na jakość produktu.

Napisz opinię

Materac wysokoelastyczny Hevea Fitness

Materac wysokoelastyczny Hevea Fitness

Lekki i antyalergiczny materac wielosezonowy. Bardzo wygodny, twardy H3 i dwustronny. Wykonany z pianki wysoko elastycznej o gr. 14 cm i dużej gęstości. Pianka typu KALTSCHAUM gwarantuje trwałość, aktywną wentylację całego materaca, a także dobrą elastyczność punktową. Co więcej, materac posiada aż 7 anatomicznych stref komfortu, dwie identyczne strony użytkowe oraz pokrowce zdejmowane do prania. Oferujemy 4 wzory do wyboru.

Napisz opinię