Materac piankowy Hevea Happy Baby

Nowy

245,00 zł

Linia produktu materace piankowe
Producent Hevea
Kolekcja Happy Baby
Grupa wiekowa 0+
Gwarancja 2 lata
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 6.5 cm
Czas realizacji 7 dni

Płyta poliuretanowa o wysokości 5 cm. Unikalna perforacja pionowa wymuszająca cyrkulację powietrza, I strefa twardości. W pokrowcach kolekcji Happy zastosowano dzianiny dystansowe 3D znane także jako dzianiny typu mesh. Jest to nowoczesny produkt na bazie przędzy poliestrowej zapewniający dużą przepuszczalność powietrza i minimalne pochłanianie wody i wilgoci. Pokrowiec rozpinany z 3 stron, nadaje się do delikatnego prania w temp. do 60C. Pokrowce z dzianin dystansowych stanowią dodatkową warstwę oddychającą. Są elastyczne i trwałe, a bardzo dobra przepuszczalność wilgoci i powietrza powoduje, że są antyalergiczne, antybakteryjne i łatwe w utrzymaniu czystości. Posiada naturalne właściwości minimalizujące rozwój roztoczy i bakterii. Pokrowce z dzianiny dystansowej zapewniają optymalny dostęp powietrza do całej powierzchni ciała użytkownika jak i materaca. Gwarantują właściwą izolacyjność cieplną i odpowiedni transport pary wodnej z powierzchni produktu. Dzianina dystansowa wykorzystana w kolekcji Happy posiada certyfikat Oeko-tex Standard 100 klasa I. Dzianina dystansowa Happy jest produkcji polskiej. Jest elastyczna, oddychająca i trwała. Wzór całej kolekcji to drukowane cyfrowo słoniki w delikatnych kolorach pastelowych. Produkt charakteryzuje się dobrym przepływem powietrza w kierunku pionowym (poprzez kanaliki wentylacyjne w piance) i poziomym (dzianina 3D dookoła materaca). Waga materaca do 1 kg (120/60 cm, 130/70, 140/70). Wysokość ok. 6 cm.

ZASTOSOWANIE: Oddychający, antyalergiczny materac do łóżeczka dziecięcego, kojca i łóżeczka turystycznego waga dziecka do 30 kg, grupa wiekowa 0-24 mies. Można stosować jako nakładkę na istniejący materac.

UWAGI: materac dwustronny, możliwość zmiany stron wewnętrznego wkładu materaca i okresowego odwracania góra/dół co wydłuża okres jego użytkowania. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu i przechowywania.

Napisz opinię

Materac piankowy Hevea Happy Baby

Materac piankowy Hevea Happy Baby

Antyalergiczny, elastyczny i komfortowy materac piankowy przeznaczony dla najmłodszych dzieci (grupa wiekowa 0-24 mies.). Można stosować, jako nakładkę na materac właściwy. Produkt oddychający, dzięki kanalikom wentylacyjnym oraz dzianinie 3D. Zdejmowany pokrowiec z dzianin dystansowych stanowi kolejną warstwę wspomagającą oddychanie produktu. Wzór całej kolekcji to drukowane cyfrowo słoniki w delikatnych kolorach pastelowych. Wysokość ok. 6 cm.

Napisz opinię