Materac piankowy Hevea Disney Airmax 3D

Nowy

322,00 zł

Linia produktu materace piankowe
Producent Hevea
Kolekcja Disney Airmax 3D
Grupa wiekowa 0+
Gwarancja 2 lata
Twardość H3 (twardy)
Wysokość 11 cm
Czas realizacji 7 dni

Prawidłowa temperatura, odpowiednia wilgotność, a także stała cyrkulacja powietrza to najważniejsze czynniki wpływające na efektywny sen maluszka. Stworzenie idealnych warunków nie jest łatwe, jednak dzięki materacowi Hevea Disney Airmax 3D jest możliwe.

Hevea Disney Airmax 3D to innowacyjny materac piankowy stworzony z dwóch wysokoelastycznych płyt piankowych łączonych bez użycia kleju. Zastosowanie technologii pionowej oraz poziomej wymiany powietrza zapewnia nie tylko prawidłowe odprowadzanie wilgoci, ale również efektywną wymianę powietrza oraz możliwość zachowania komfortu cieplnego o każdej porze roku. Wentylacja pionowa zapewniana jest dzięki kanalikom zlokalizowanym wewnątrz pianki, podczas gdy moduł poziomy współtworzony jest przez pasek klimaband 3D zamontowany wokół materaca (z 4 stron).

Ponadto prawidłowa cyrkulacja powietrza wspomagana jest poprzez dzianinowy, paroprzepuszczalny pokrowiec z serii Winnie The Pooh (Kubuś Puchatek) z kolekcji The Walt Disney. Dzianina bawełniana Disney Baby Light jest materiałem odpornym na wielokrotne pranie oraz czyszczenie. Materac antyalergiczny Disney Airmax 3D przeznaczony jest dla dzieci w wieku 0-24 miesiące, których waga nie przekracza 30 kg. Producent rekomenduje montaż materaca w łóżeczkach szczebelkowych.

ZASTOSOWANIE: oddychający, antyalergiczny materac do łóżeczka dziecięcego szczebelkowego, waga dziecka do 30 kg, grupa wiekowa 0-24 mies.

UWAGI: dwustronny, twardy, możliwość zmiany stron wkładu, co wydłuża okres użytkowania. Licencja Disney. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Nie zginamy, nie zwijamy do transportu.

Zwrot (odstąpienie od umowy) aż do 30 dni.

Napisz opinię

Materac piankowy Hevea Disney Airmax 3D

Materac piankowy Hevea Disney Airmax 3D

Oddychający i innowacyjny materac dla dzieci i niemowląt. Wykonany z wysoko elastycznej pianki o dużej twardości. Wysokość produktu to 11 cm. Materac, dzięki kanalikom wentylacyjnym oraz paskowi klimaband 3D, zapewnia stały przepływ powietrza, zarówno w kierunku pionowym, jak i poziomym. Natomiast ta szybka wymiana powietrza w materacu stanowi gwarancje utrzymania właściwej wilgoci i temperatury. Pokrowiec Disney Baby Light zdejmowany jest do prania.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: